تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

شرکت آلمانی بیرداینامیک در نمایشگاه IFA 2018 از ایرفون های جدید سری Byrd خود رونمایی کرد. این ایرفون ها با قیمتی مناسب برای کاربران عادی علاقمند به موسیقی عرضه خواهد شد.

بیرداینامیک از قدیمی ترین شرکت های آلمانی حوزه صدا به تازگی ضمن رونمایی از لوگوی جدید Y شکل خود به معنای Your Beyerdynamic از ایرفون های جدید و مقرون به صرفه خود رونمایی کرده است. ایرفون های سری Byrd با ابعاد کوچک خود هم در نسخه باسیم و هم بی سیم عرضه می شوند.

بیرداینامیک که ایرفون های گران قیمتی مثل Xelento را با قیمت ۱۰۰۰ دلار عرضه کرده حالا برای کاربران عادی به فکر برند جدید Byrd افتاده است.

ایرفون Beat Byrd

ارزان ترین ایرفون این شرکت که Beat Byrd نام دارد دارای کابل نارنجی رنگ و بدنه تخت هستند. به این ترتیب می توانید حتی هنگامی که سر خود را به بالش تکیه داده اید بدون مشکل از آن ها استفاده کنید. این ایرفون ۲۵ یورویی اوایل مهرماه به شکل آنلاین عرضه خواهد شد.

این ایرفون ها تنها ۵ گرم وزن داشته و بسیار سبک هستند. امپدانس ۱۶ اهمی، پاسخگویی فرکانسی ۱۵ هرتز تا ۲۱ کیلوهرتز و ریموت کنترل از سایر مشخصات این ایرفون است.


ایرفون Soul Byrd

این ایرفون مدل نسبتاً بهتر و البته گران تر است. به گفته بیرداینامیک Soul Byrd صدایی بالانس با وضوح بالا دارد. این ایرفون ها با ریموت سه دکمه و ۵ ایرتیپ مختلف عرضه خواهند شد و قیمتی معادل ۸۰ یورو خواهند داشت.


ایرفون بی سیم Blue Byrd

این مدل که در واقع نسخه بی سیم Soul Byrd محسوب می شود البته کاملاً بی سیم نیست و شبیه به سری Jaybird از یک سیم برای اتصال استفاده می کند. به لطف کدک aptX Low Latency کیفیت بالا و تأخیر کمی را از این مدل انتظار داریم و درگاه USB-C نیز شارژ مورد نیاز آن را تأمین خواهد کرد.

همچنین نرم افزار MOSAYC بیرداینامیک برای شخصی سازی نوع صدا و همان ریموت ۳ دکمه برای Blue Byrd هم وجود دارد.


ایرفون نویزکنسلینگ بی سیم Blue Byrd ANC

اگر در محیط شلوغ از ایرفون استفاده می کنید Blue Byrd ANC می تواند به لطف فناوری نویزکنسلینگ اکتیو تا حد زیادی صدای محیط را کاهش دهد. این مدل به شکل دور گردنی عرضه شده و قیمت آن ۲۴۹ یورو اعلام شده است.

   #رونمایی #یورو #نرم افزار #نمایشگاه

محتوای خبر «بیرداینامیک ایرفون های جدید سری Byrd را در دو نسخه باسیم و بی سیم معرفی کرد» را در سایت «فارنت» ببینید