تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پرونده پیچیده سامان قدوس سرمربی تیم را کلافه کرد سرمربی انگلیسی تیم اوسترشوندس سوئد به اظهارنظر درباره پرونده پیچیده انتقال ملی پوش ایرانی پرداخت. به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت فوتبال دیرکت سوئد، اطمینان زیادی از حضور سامان قدوس در ترکیب تیم اوسترشوندس برای بازی امشب (دوشنبه) هفته هجدهم لیگ برتر سوئد برابر گوتنبرگ وجود ندارد. حرکت هایی برای انتقال این ملی پوش ایرانی به تیم دیگری در حال انجام است. باشگاه اوئسکا اسپانیا از توافق با سامان قدوس خبر داده اما دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس ضمن رد آن گفته است که موافق انتقال او به لالیگا نیست.

لان برونچال، سرمربی تیم اوسترشوندس در این رابطه می گوید: هر نیم ساعت اتفاق جدیدی در ماجرای سامان قدوس رخ می دهد. باید ببینیم که آیا می توانیم از او در بازی برابر گوتبرگ بهره ببریم یا خیر؟ البته من روی سامان قدوس برای این بازی حساب می کنم.

باشگاه رن فرانسه مدتی قبل موافقت خود برای خرید سامان قدوس پیشنهاد ۳,۵ میلیون یورویی ارائه کرد که مورد موافقت اوسترشوندس قرار گرفت. از سویی باشگاه اوئسکا نیز با توجه به قراردادی که با سامان قدوس در سفر یک روزه ملی پوش ایرانی به اسپانیا امضا کرده بود مدعی است این بازیکن باید برای آنها در لالیگا به میدان رود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

   #قدوس #سامان قدوس #لالیگا #سوئد #لیگ برتر #کانال تلگرام #فرانسه #تلگرام