تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نجاح محمدعلی کنایه کارشناس عرب زبان شبکه «من و تو» به شورای امنیت +عکس اقدامات وحشیانه سعودی ها در یمن باعث واکنش "نجاح محمدعلی" شد.

به گزارش جام نیوز، در روزهای گذشته عربستان سعودی جنایات خود در یمن را تکمیل کرده و در حمله ای وحشیانه به اتوبوسی شامل کودکان یمنی، ده ها تن از آنان را به خاک و خون کشید.

پس از این اتفاقات، خبرنگاری یمنی با انتشار فیلمی تکه هایی از بمب فرود آمده بر سر کودکان یمنی را به نمایش گذاشته که در آن آمریکایی بودن بمب به چشم می خورد.

شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا نیز در گزارشی اختصاصی اذعان کرده است بمبی که منجر به کشته شدن ۴۰ کودک یمنی شد از نوع ام کی ۸۲ ساخت کارخانجات لاکهید مارتین آمریکا است.

نجاح محمدعلی، کارشناس عرب زبان شبکه «من و تو» در همین خصوص نوشت: " شبکه سی ان ان آمریکا: ایالات متحده آمریکا همان بمبی را به سعودی ها فروخته که بمب افکن های متجاوز سعودی به وسیله همان بمب در شهر ضحیان واقع در شمال یمن اتوبوس حامل بچه های محصل را هدف قرار دادند! این حمله وحشیانه باعث شهادت و مجروح شدن ۱۳۱ نفر بوده که ۹۶ نفر آنها کودک بوده اند! در همان حال شورای امنیت مشغول تشخیص شباهت بین موشک های پرتاب شده حوثی ها به ریاض با موشک های ایرانی است...!!!!"

   #شورای امنیت #سی ان ان #عربستان سعودی #شهادت #اتوبوس

محتوای خبر «کنایه کارشناس عرب زبان شبکه «من و تو» به شورای امنیت +عکس» را در سایت «جام نیوز» ببینید