تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تعطیلات خود را با سفر به کدام شهرها می گذرانید؟ بسیاری از مردم ایران برای سفر، مشهد یا دو جزیره کیش و قشم را بر می گزینند. سفر به این مقاصد دوست داشتنی، می تواند روزهای خوشی را برای شما رقم بزند، اگر یک تور مناسب انتخاب کنید و با خیالی راحت به این مکان ها سفر کنید.

تور کیش، گردش در جزیره ای زیبا

تور کیش از جمله سفرهایی است که شما را به نقطه ای مملو از امکانات تفریحی می برد. جزیره ای که در آن، می توانید انواع تفریحات آبی را تجربه کرده و تک تک لحظات تان در این مکان را به بهترین شکل ممکن، سر کنید. کیش با ساخت هتل های بسیار خوب و امکانات کاملی که دارد، توانسته برای سال ها، مسافرانی که به خاک ش پای می گذارند را راضی و خوشنود کند و هر سال نیز به کیفیت این امکانات بیافزاید.

نگین درخشان خلیج فارس، سال های سال است که به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری داخلی به شمار می رود و سالانه بیش از یک میلیون مسافر به آن جا سفر می کنند، تا در سواحل زیبای این جزیره، به تفریح مشغول شوند. با این اوصاف و با توجه به تنوع تورهایی که به کیش در جریان است، باید توری را انتخاب کنید تا با خیالی راحت و استفاده از امکانات حداکثری، بهترین تجربه ممکن را از سفر به کیش داشته باشید. آژانس مسافرتی مقتدرسیر، با مدت های مدید تجربه اجرای تورهای داخلی، از جمله کیش و استفاده از بهترین خطوط پروازی و هتل ها، می تواند انتخابی ایده آل برای سفر شما و خانواده تان به حساب بیاید.

از دیرباز، کیش را به عنوان بهشتی برای اهالی خرید می دانستند و با توجه به انواع و اقسام مراکز خرید و بازارهای فوق العاده ای که در این جزیره پیدا می کنید، باید گفت که این باور کاملا درست است. مراکز خرید لوکس و باشکوهی در کیش احداث شده و هر ساله به تعداد آن ها هم اضافه می شود و می توان در محیط بسیار خوب آن ها، به خرید مشغول شد، اما نباید بازارهای این شهر را نیز، از یاد برد که جایی عالی برای خرید سوغاتی به حساب می آیند.

تور قشم، سرزمینی رویایی محصور در آب

تور قشم یکی از بهترین انتخاب ها برای گذراندن تعطیلات است. سفر به جزیره ای استثنایی، با مناظر طبیعی کم نظیر، مناطق دیدنی بسیار و صد البته، نقطه ای تفریحی برای گذراندن روزهایی مفرح، در کنار خانواده. بودن در این نقطه کشور ما، انتخاب های زیادی پیش روی شما می گذارد و سفر شما را، به شکلی فوق العاده متنوع و عالی می کند، به شکلی که تجربه آن هیچ گاه از ذهن شما و خانواده تان پاک نخواهد شد.

اولین چیزی که در قشم باید به دنبال ش باشید، دیدن از طبیعت باورنکردنی این جزیره است. طبیعتی که باعث می شود، تعداد زیادی گردشگر خارجی، هر ساله به این نقطه از ایران ما سفر کنند. دره ستاره ها، یکی از این نقاطی است که از نظر زمین شناسان، قدمتش به بیش از دو میلیون سال برمی گردد و جلوه ای شبیه به گراند کنیون دارد. جنگل حرا با آن شمایل خاص در آب و جزایر ناز، از جمله دیگر نقاطی هستند که باید حتما از آن ها دیدن کنید. اما در مجموع، دیدنی های طبیعی قشم تمامی ندارند و با این که عموما، کمی از مرکز شهر دور هستند، اما بهترین کار این است که کمی از زمان خود را صرف کرده و برای دیدن شان بروید.

نکته دیگر در مورد قشم، توسعه بسیار خوب آن در سال های اخیر است، به شکلی که در آن چندین و چند هتل بسیار عالی ساخته شده و شما در هر رنج قیمتی، مکانی عالی برای گذراندن طول سفر خود خواهید داشت. مراکز تفریحی و البته مکان های متنوع برای خرید نیز، جلوه ای دیگر از این توسعه به شمار می روند. چندین پارک بازی و آبی، در قشم ساخته شده و شما با چندین و چند مرکز خرید بسیار عالی و بازارهای متنوع، مواجه هستید که به طور حتم، عطش شما برای خرید بسیار خوب در این جزیره را، فرو خواهد نشاند.

تور مشهد، راز و نیاز با امام هشتم

مشهد، در صدر لیست سفرهای بسیاری از خانوارهای ایرانی قرار دارد و بسیاری هستند که بارها و بارها به این شهر سفر کرده اند، تا تجربه راز و نیاز با امام رضا (ع) را، برای خود تکرار کنند. حرم مطهر رضوی، اصلی ترین دلیل سفر ایرانیان و بسیاری شیعیان، از سراسر جهان به مشهد است، با این وجود، این شهر در خراسان رضوی، جاذبه های توریستی دیگری نیز دارد که می تواند سفر شما را، تنوع ببخشد و ساعت های مفرح را برای تان رقم بزند.

برای سفر به مشهد، با توجه به تنوعی که در هتل های این شهر وجود دارد، می توانید از تورهای ویژه این شهر، در آژانس مسافرتی مقتدر سیر، استفاده کنید و از امکان این آژانس، در انتخاب از میان تعداد زیادی از هتل ها، بهره ببرید. در این صورت می توانید، بسته به بودجه خود، هتلی خوب انتخاب کنید، که در آن بازه ی قیمتی از بهترین ها، خواهد بود.

یکی از مناطق خوبی که در سفر به مشهد می توانید از آن جا دیدن کنید، منطقه طرقبه و شاندیز است. جایی بسیار زیبا، در دل منطقه ای ییلاقی، که با ارتفاع 1400 متری از سطح دریا، هوایی معتدل و دل چسب دارد که برای یک گردش بعد از ظهری، جایی ایده آل محسوب می شود. فضای فوق العاده زیبا، رستوران های عالی با شیشلیک های معروف، آرامش و دور بودن از محیط شهری، از جمله دلایلی است که می تواند، شما را به این محل بکشاند.

در کنار این موضوع، رفتن به بناهای تاریخی، مساجد مختلفی که در سطح شهر قرار دارد، بازارهای متنوع و مراکز خرید و بسیاری جاهای دیگر، می تواند سفری متنوع و مفرحی را برای شما بسازند. در مجموع، تور مشهد، جدا از دلایل مذهبی، می تواند سفری عالی برای گذراندن یک تعطیلات خانوادگی نیز، به حساب بیاید.

منبع : ویرلن

   #قشم #مشهد #خانواده #گردشگر #مرکز خرید #رستوران #خراسان #امام رضا