تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
01327216.jpgتعدادی از بازیکنان پارس جنوبی به مخالفت با خشونت های ایجاد شده در ورزشگاه ها پیوستند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته رقابت های لیگ برتر زیر سایه خشونت افراطی دو دیدار استقلال مقابل تراکتورسازی و همینطور استقلال خوزستان برابر پرسپولیس تهران قرار گرفت و شاهد حوادث تلخ و نگران کننده ای در دو استادیوم غدیر اهواز و آزادی بودیم؛ اتفاقاتی که وب سایت ورزش سه را بر آن داشت تا با ایجاد کمپینی به مقابله با این رفتارها برخیزد.

پس از اینکه بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، پژمان منتظری و... و چهره های هنری کشور نظیر پژمان جمشیدی و امیرمهدی ژوله به این کمپین پیوستند، تعدادی از بازیکنان پارس جنوبی جم هم مخالفت خود را با خشونت در ورزشگاه ها اعلام کردند تا مانند مهدی تارتار مربی خود در حد امکان نقش خود را برای پاکسازی فضای ورزشگاه های کشور انجام داده باشند.

محمد نوری، میثم نقی زاده، روح الله سیف اللهی، فرشید پاداش، شهرام گودرزی و تعدادی دیگر از بازیکنان پارس جنوبی جم در آستانه دیدار با استقلال با انتشار بنر کمپین "نه به خشونت استادیوم ها" رسما تلاش برای پاکسازی ورزشگاه ها را آغاز کردند.

01327216.jpg

01327217.jpg

01327218.jpg

01327219.jpg

01327220.jpg

   #استقلال #پارس جنوبی #کمپین #پارس جنوبی جم #پرسپولیس #پرسپولیس تهران #ورزش سه #شجاع #اهواز #استقلال خوزستان

محتوای خبر «در آستانه دیدار با استقلال صورت گرفت/ حمایت بازیکنان پارس جم از کمپین نه به خشونت» را در سایت «ورزش سه» ببینید