تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
1500-بلیط-برای-استقلالیها-در-بازی-مقابل-پارس-جنوبی-جم-در-نظر-گرفته-شده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کانون هواداران پارس جنوبی جم از اختصاص 1500 بلیط برای استقلالی ها در بازی با این تیم خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سید علی موسوی در خصوص دیدار پارس جنوبی و استقلال اظهار داشت: هواداران پارس جنوبی فصل گذشته بهترین هواداران فوتبال بودند و در ورزشگاه جم شاهد بی احترامی به رقیبان نبودیم و در این فصل نیز این راه را تداوم می بخشد.

وی افزود: هواداران جمی 90 دقیقه از تیم خود حمایت می کنند و در دیدار برابر استقلال نیز برنامه های ویژه ای برای هواداران پارس جنوبی تدارک دیده ایم.

رئیس کانون هواداران پارس جنوبی جم بیان کرد: پارس جنوبی از شهرهای مختلف استان های فارس و هرمزگان نیز هوادار دارد و به نوعی نماینده سه استان در لیگ برتر است.

موسوی تصریح کرد: با هماهنگی مسئولان شب قبل از مسابقه برای هوادارانمان که از مرکز و شهرهای مختلف استان بوشهر و شهرهای استان فارس و هرمزگان به جم می آیند خوابگاه و استراحتگاه پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه درب ضلع شرقی استادیوم واقع در محله اسلام آباد جم برای ورود هواداران استقلال خواهد بود افزود: 1500 بلیط برای هواداران استقلال برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

موسوی تصریح کرد: تهیه بلیط برای تیم میهمان درگیت واقع درظلع شرقی خواهد بود و هواداران استقلال برای تهیه بلیط به گیت های دیگر مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه مهمان نوازی مردم شهرستان جم وهواداران پرشور پارس جنوبی درفصل گذشته زبان زد خاص و عام بوده است افزود: امیدواریم با همکاری هواداران بازی با نظم و به دور از حاشیه ای را شاهد باشیم.

1870

   #پارس جنوبی #استقلال #پارس جنوبی جم #هرمزگان #لیگ برتر #برنامه نود #استان فارس #اسلام آباد #استان بوشهر

محتوای خبر «1500 بلیط برای استقلالی ها در بازی مقابل پارس جنوبی جم در نظر گرفته شده است» را در سایت «برنامه نود» ببینید