تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

فرشید باقری که روز گذشته به دلیل فوت کردن پدرش به کرمان سفر کرده است، احتمال دارد دیدار استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم را از دست دهد.

فرشید باقری خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با اتفاق تلخی که برای فرشید باقری بازیکن استقلال رخ داد و باعث عزادار شدن او و خانواده اش شد سرمربی آلمانی قید استفاده از ستاره اش در هفته چهارم را زد.

فرشید باقری یکی دو روز قبل به دلیل از دست دادن پدر عزادار شد تا به این ترتیب با شوک بدی روبرو و تمرینات روزهای گذشته را از دست بدهد. این بازیکن که نقشی محوری تر از فصل قبل در تفکرات تاکتیکی وینفرد شفر پیدا کرده بود با ضایعه دردناکی که تجربه کرد از برنامه های سرمربی آلمانی برای هفته سوم خارج شده است.

باقری در سه بازی این فصل در کنار علی کریمی زوج هافبک تدافعی های استقلال در میانه میدان را تشکیل می داد اما حالا با اتفاق تلخی که رخ داد شفر قصد دارد در بازی حساس با پارس جنوبی در جم قید استفاده از این بازیکن در ترکیب اصلی را بزند. این مربی در تمرینات این روزها بیشتر دنبال ترکیب های جدید برای زوج هافبک تدافعی های استقلال با علی کریمی است که شانس نویمایر آلمانی برای تجربه اولین حضور فیکس در جم خیلی زیاد نشان می دهد.

   #استقلال #پارس جنوبی #علی کریمی #استقلال تهران #پارس جنوبی جم #لیگ برتر #فوتبال ایران #ترکیب اصلی #خانواده