تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امتناع «فضل الرحمن» از برگزاری جشن استقلال پاکستان، اعتراضات علیه وی را افزایش داد به دنبال امتناع رئیس حزب جمعیت علمای اسلام از برگزاری جشن استقلال پاکستان سیل انتقادات به سوی او سرازیر شد.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آر وای نیوز، سیل انتقادات مردم و سیاستمداران پاکستان از سخنان اخیر «فضل الرحمن» رئیس حزب جمعیت علمای اسلام که در انتخابات اخیر شکست سختی خورد، آغاز شد.

وی که اخیرا اعلام کرده بود با توجه به نتایج انتخابات اخیر دیگر دلیلی وجود ندارد که 14 اوت (23مرداد ماه) جشن استقلال پاکستان برگزار شود اینک با سیل اعتراضات مواجه شده است.

«شیخ رشید» رئیس حزب عوامی مسلم لیگ پاکستان در این خصوص گفت: فضل الرحمن و شهباز شریف که حاضر نیستند روز استقلال پاکستان را جشن بگیرند در اصل ذات خود را نشان دادند، آنها پاکستان را نمی خواهند.

وی تصریح کرد: همه مردم دست به دست هم داده و بهترین جشن استقلال را برگزار خواهند کرد و در این خصوص از هیچ مخالفی پیروی نخواهند کرد.

شیخ رشید افزود: فضل الرحمن مورد حمایت خاندان نواز شریف است و اینها همان افرادی هستند که می خواستند علیه خاتمیت پیامبر گرامی اسلام«ص» قانون تصویب کنند.

از سوی دیگر سیل اعتراضات مردمی در فضای مجازی نیز علیه سخنان روز گذشته فضل الرحمن همچنان ادامه دارد و مردم معتقدند که وی تحمل پذیرش شکست در انتخابات را ندارد.

فضل الرحمن مورد حمایت آل سعود قرار داشت و طی 5 سال اخیر به دعوت او نایب امام جماعت مسجد الحرام به اسم «امام کعبه» چندین بار به پاکستان سفر کرده بود.

انتهای پیام/.

   #پاکستان #استقلال #انتخابات #فضای مجازی

محتوای خبر «امتناع «فضل الرحمن» از برگزاری جشن استقلال پاکستان، اعتراضات علیه وی را افزایش داد» را در سایت «تسنیم» ببینید