تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاهیان آماده تلاش در جبهه جهاد علمی و نرم افزاری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد ابراهیم اعلمی آل آقا امروز پنج شنبه در همایش سراسری آزادگان سرافراز اردوگاه موصل۴ که در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امروز اکرام و پاسداشت کسانی که سرمایه های انقلاب محسوب می شوند لازم و ضروری است و باید هرآنچه داریم در مسیر تعالی انقلاب به کار بگیریم.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: ایثار و ایستادگی و ایثار رزمندگان دفاع مقدس در دوران جنگ زبانزد است و با تمام توان به ملت خدمت کردند اما متاسفانه امروز ما خدمتگذاران به ملت آنطور که باید عمل نکردیم.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان، خاطر نشان کرد: امروز شاهدیم وضعیت برخورد با انقلاب سخت افزاری نیست و استکبار به دنبال جنگ نظامی به صورت مستقیم نیست بلکه منش و روش آنها تغییر کرده لذا لازم است ما نیز آرایش خود را تغییر دهیم.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه خودکفایی کشور را هدفی اعلام کرد که امام(ره) همواره بر آن تاکید می کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز در جبهه حمایت از علم و پژوهش حرکت نمودند و باید در این مسیر تلاش نماییم.

وی تصریح کرد: دانشگاهیان آمادگی هر گونه تلاش در جبهه ای که امروز بیشتر نرم افزاری و بلکه مغز افزاری است را دارند و امیدواریم در جبهه جهاد علمی با توان بیشتر در مسیر اهداف انقلاب اثر گذار باشند.

   #کرمانشاه #پژوهش #مقام معظم رهبری #دفاع مقدس

محتوای خبر «دانشگاهیان آماده تلاش در جبهه جهاد علمی هستند» را در سایت «مرصاد» ببینید