تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
استقلال

استقلال

اختصاصی | وینفرد شفر در حالی به مصاف تراکتور سازی می رود که به نظر در این دیدار تیم کاملتری در اختیار دارد!

ورزش 11 - دو تیم استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز امشب از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف یگدیگر می روند. این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت فراوانی برخوردار است. استقلال در چند روز گذشته مرتضی تبریزی، طارق همام و الحاجی گرو را به تیم خود اضافه کرده است.

تیم استقلال
تیم استقلال

استقلال در این دیدار از مهدی رحمتی در درون دروازه استفاده خواهد کرد. آرمین سهرابیان به دلیل اخراج دانشگر در دیدار مقابل ذوب آهن، زوج منتظری در قلب دفاع خواهد بود. در سمت راست خط دفاعی فرشاد محمدی مهر و در سمت چپ میلاد زکی پور حضور خواهند داشت و علی کریمی و فرشید باقری به عنوان دو هافبک میانی استقلال انجام وظیفه خواهند کرد. فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، مرتضی تبریزی و روح الله باقری نفرات خط حمله استقلال در این بازی می باشند. نکته قابل توجه در مورد حضور تبریزی در ترکیب می باشد. با حضور تبریزی شاید باقری به عنوان وینگر چپ یا راست بازی کند و تبریزی به عنوان تک مهاجم استقلال در ترکیب قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی استقلال : مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، فرشاد محمدی مهر، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، روح الله باقری و مرتض تبریزی.

   #استقلال #ورزشگاه آزادی #مهدی رحمتی #علی کریمی #استقلال تهران

محتوای خبر «ترکیب احتمالی استقلال مقابل تراکتورسازی» را در سایت «ورزش یازده» ببینید