تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رتبه دوم BYD در جدول با ارزش ترین برندهای دنیای خودرو + جدول

به گزارش پرشین خودرو، یکی از قابل اعتمادترین موسسه های تحلیل و ارزیابی برندها، «برند فایننس» است که در 20 شهر بزرگ جهان فعالیت دارد

لیست امسال این موسسه در حالی اعلام شد که «برند فایننس» عنوان کرد این فرایند نتیجه تحلیل و ارزیابی بیش از 3500 برند در سراسر جهان است. برندهایی که جایگاه آنها بسته به نوع فعالیت (صنعتی، ورزشی، تولیدی و...) بصورت جداگانه و در لیست های مختلف ارزش آنها مورد بررسی قرار گرفته است.اما در لیست برندهای خودرویی کمپانی بی وای دی با 211 درصد پیشرفت نسبت به سال 2017 بعد از برند استون مارتین در رده دوم حضور دارد. برای مقایسه جالب است بدانید برند اوپل نه تنها هیچ پیشرفتی در زمینه ارزش برند کسب نکرده، بلکه 67 درصد نیز افت کرده است. از دیگر برندهای حاضر در این لیست می توان به تسلا اشاره داشت که در سال جاری میلادی 106 درصد یعنی یک دوم پیشرفت برند بی وای دی را بدست آورده است.

موسسه «برند فایننس» برند بی وای دی را 3/4 بیلیون دلار ارزش گذاری نموده و این در حالی است که برندهایی چون بنتلی، لامبورگینی، کادیلاک، مکلارن و مازراتی در رده های پایین تری حضور دارند. شاید این پرسش وجود داشته باشد که ارزش گذاری برندها بر چه مبنایی انجام می گیرد؟ موسسه «برند فایننس» عنوان کرده است که شاخص قدرت برند (بی اس آی) مورد ارزیابی قرار گرفته و مبنای بی اس آی نیز بر اساس سهم سهامداران، عملکرد تجاری، میزان سرمایه گذاری و... است.

   #خودرو

محتوای خبر «/گزارش خبری/ رتبه دوم BYD در جدول با ارزش ترین برندهای دنیای خودرو + جدول» را در سایت «پرشین خودرو» ببینید