تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز و فردا رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و گلستان پیش بینی می شود و کاهش دما بین ۴ تا ۸ درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ می دهد. آفتاب نیوز :
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز و فردا رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و گلستان پیش بینی می شود.

شدت بارش طی امروز و فردا در استان گیلان و غرب مازندران است. دریای خزر نیز طی روز های جمعه و شنبه مواج بوده و کاهش دما بین ۴ تا ۸ درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ می دهد.

طی دور روز آینده برای شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزرش باد و همچنین در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان وجنوب شرق فارس رشد ابر، وزش باد و گاهی رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.

بنا براین گزارش وزش باد در نیمه شرقی کشور از بعداز ظهر شنبه مجددا افزایش یافته سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا در برخی مناطق به ویژه منطقه زابل می گردد.

گفتنی است سازمان هواشناسی طی اخطاریه ای نسبت به شدت بارش طی روزهای جمعه و شنبه در استان گیلان و غرب مازندران هشدار داده است و نظر به آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال طغیان رودخانه ها و مسیلها وجود داشته، به شهروندان و مسافرین توصیه کرده است تا از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری نمایند.

خبرآنلاین

   #گیلان #مازندران #خزر #گلستان #اردبیل #هواشناسی #هشدار #هرمزگان #دریای خزر #سازمان هواشناسی

محتوای خبر «خبر خوب در چله تابستان/ پیش بینی رگبار باران، کاهش دما و وزش باد شدید طی امروز و فردا» را در سایت «آفتاب» ببینید