تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری شبستان، سعید سعادتی در نشست کارشناسان فرهنگی، هنری و آموزش دبیرخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور که صبح امروز (۲۶ تیرماه) در باغ زیبا برگزار شد، با اشاره به دغدغه و نگرانی مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی، گفت: ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد به همین منظور در برنامه تحول راهبردی سه ساله خود توجهی ویژه به مقابله با این آسیب ها داشته است.

وی با بیان اینکه ریشه مشکلات اقتصادی کشور را باید در حوزه فرهنگ جست، افزود: شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم مانند باکری ها و حججی ها با دستان خالی و با کمترین امکانات حماسه آفریدند.

معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، در ادامه، ایمان، انقلابی گری، روشنگری، اقدام عملی و خدمت رسانی به مردم را مهم ترین شاخصه های یک فعال مسجدی و کانونی دانست و گفت: سردرگمی، روزمرگی، سطحی نگری، فردگرایی و اهمال کاری، مهم ترین آفت های کار تشکیلاتی هستند.

سعادتی با تاکید بر تشکیل اتاق های فکر و هیئت های اندیشه ورز در کانون های فرهنگی هنری مساجد، خاطرنشان کرد: فعالان مسجدی، فرهنگی و کانونی باید مدام به فکر تحول فکری خود، خانواده و دیگر اعضای جامعه باشند.

پایان پیام/397
ضمیمه :

   #مقام معظم رهبری #مشکلات اقتصادی #دفاع مقدس #خدمت رسانی #خانواده

محتوای خبر «فعالان مسجدی به فکر تحول فکری خود و جامعه باشند» را در سایت «شبستان» ببینید