تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امام جمعه زاهدان: شناسایی توانایی های کشور راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مردم و مسئولان باید برای برون رفت از مشکلات اقتصادی توانایی های کشور را شناسایی و باهم همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروزدر خطبه های نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس جمهور و دیگر دولتمردان داشتن انگیزه و روحیه قوی را به عنوان سرمایه های حقیقی مسئولان برای موفقیت و بیرون آمدن از مشکلات دانستند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تصویر دولت در چشم مردم باید تصویری کارآمد و توانا باشد چون شناسایی مشکلات مردم سبب خوشحالی آن ها می شود.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه رسانه ها باید از دولت تصویری درستی به مردم ارائه دهند ادامه داد: ایشان به مسئولان دستور دادند به میان مردم بروند و از نزدیک مشکلات مردم را رصد کنند.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه مقام معظم رهبریاقتصاد باثبات را برای جامعه امری ضروری عنوان کردند گفت: از این رو مردم و فعالان اقتصادی این عرصه تکلیف خود را خواهند دانست و با آرامش به کمک دولت می آیند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مردم و مسئولان باید برای برون رفت از مشکلات اقتصادی توانایی های کشور را شناسایی و باهم همکاری کنند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود فرمودند امیدواریم دولت مردان بتوانند جلوی یاس و نا امیدی که دشمن برای مردم به وجود آورده را بگیرند و دشمن را در رسیدن به خواسته اش ناکام بگذارند که رئیس جمهور قول دادند با پشتوانه ملت و رهبر معظم انقلاب از این مشکلات سربلند بیرون آیند.

انتهای پیام/م

   #مقام معظم رهبری #مشکلات اقتصادی #رهبر معظم انقلاب #بلوچستان #رئیس جمهور #امام جمعه #نماز جمعه

محتوای خبر «امام جمعه زاهدان: شناسایی توانایی های کشور راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است» را در سایت «تسنیم» ببینید