تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
وزیر بهداشت گفت: ما در وزارت بهداشت مصمم تر از همیشه هستیم و شریکان ما کمک حال ما هستند و نهایت تلاش را می کنیم تا زحمتی بیش از گذشته برای مردم ایجاد نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، قاضی زاده هاشمی ، وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح و بهره برداری از بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک اظهار داشت: بیمارستان شهید ستاری اگر چه دولتی می باشد ولی از خیلی از بیمارستان های خصوصی مجهزتر است.

هاشمی افزود: مهم ترین افتخار جمهوری اسلامی کمک به نیازمندان و دستگیری از محرومان است. این قشر جزو ولی نعمتان جمهوری اسلامی هستند و به ویژه در این ایام که مشکلاتی وجود خواهد داشت، باید حواسمان باشد.

وی اذعان کرئد: ما در وزارت بهداشت مصمم تر از همیشه هستیم و شریکان ما کمک حال ما هستند و نهایت تلاش را می کنیم تا زحمتی بیش از گذشته برای مردم ایجاد نشود.

او توجه به نقاط کم برخوردار را از وظایف مهم مسئولان دانست و گفت: ما در استان تهران مناطقی داریم که محروم تر از بخش های مرزی ما هستند. مسئول بیمارستان ما در شهرستان ورامین مسئول بیمارستانی می باشد که در مرز میرجاوه قرار دارد. هر دوی ما تفاهم نظر داشتیم که وضع بیمارستان میرجاوه بسیار بهتر از بیمارستان ورامین است.

وزیر بهداشت اعلام کرد: امیدوارم این بیمارستان هم بتواند در سال های آینده با کمک دولت و ستاد بتواند ارتقاء پیدا کند و خدمات مورد نیاز مردم را ارائه دهد. در شهرهای قدس، ملارد، بهارستان، پرند، بومهن، شهریار یا تخت بیمارستانی نداریم یا اگر داریم تعدادشان خیلی کم است.

هاشمی یادآور شد: امروز خوشحالیم که در اکثر این شهرها بیمارستان در حال ساخت است. ما هم از روند پیشرفت آن ها رضایت نداریم اما مردم می بینند که تمام تلاشمان را به کار بسته ایم و امیدواریم که تا پایان دولت دوازدهم این بیمارستان ها افتتاح شوند.

انتهای پیام/

   #وزیر بهداشت #ورامین #دولت دوازدهم #استان تهران

محتوای خبر «بیمارستان قرچک از بیمارستان های خصوصی مجهزتر است» را در سایت «دانا» ببینید