تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

دلایل اصلی اختلاف کی روش و برانکو دو سرمربی فوتبال ایران در سال های اخیر را مشاهده می کنید.

دریافت فیلم
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این روزها که همه در حال لذت بردن از نمایش ایران در جام جهانی اند بودند، کارلوس کی روش با باز کردن یک زخم قدیمی، آرامش فوتبال را به هم زد.
نبرد برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش، دو سرمربی موفق فوتبال ایران تمامی ندارد.بی شک اختلاف این دو به ضرر فوتبال ایران است

زمانی که برانکو ایوانکوویچ هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت، کسی تصور نمی کرد که روزی شاهد این باشد که برانکو و کی روش روی رینگ بوکس قرار بگیرند.

کی روش با مربیان زیادی دچار چالش شده بود، روحیه آرام برانکو اما این امیدواری را به وجود آورد که دیگر حداقل بین سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم ملی جنگی مشاهده نمی کنند. در چند ماه اول هم رابطه این دو بر طبق پیش بینی ها جلو رفت و حتی برانکو برای ملاقات با کی روش بر سر تمرین تیم ملی حاضر شد.

کی روش عنوان کرد برانکو و قلعه نویی مسوول نتیجه نگرفتن تیم در جام جهانی خواهند بود. خط خوردن سید جلال حسینی هم یک موضوع دیگر برای اختلاف طرفین شد.

با این حال انتظار نمی رفت در روزهای شیرین فوتبال ایران، کی روش دوباره زخم کهنه را باز کند. جنگ به جای صلح. سرمربی تیم ملی با تازیانه اش به برانکو حمله کرد و باعث بهت همه شد.

دیگر همه مطمئن اند، هیچ راهی که برای اینکه دو خارجی محبوب باهم کنار بیایند نیست. اگر قرار به ادامه کار کی روش در ایران باشد راندهای بعدی نبرد برانکو-کارلوس ادامه خواهد داشت.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

   #برانکو #فوتبال ایران #جام جهانی #پرسپولیس #برانکو ایوانکوویچ #کارلوس کی روش #جلال حسینی #سید جلال حسینی