تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازیکن خط میانی تیم ملی انگلیس در مصاحبه خود به حمایت از رحیم استرلینگ پرداخت و در ادامه از هم باشگاهی خود تمجید کرد.
اتاق خبر 24:

تیم ملی انگلیس حالا با جوانان خود در مرحله نیمه نهایی جام جهانی حضور دارد و به دنبال تاریخ سازی است. اما نمایش ضعیف رحیم استرلینگ در ترکیب انگلیس باعث شد بسیاری از کارشناسان فوتبال به انتقاد از وی بپردازند. علی الخصوص که قبل از شروع جام جهانی استرلینگ به دلیل وجود تتوی یک اسلحه بر روی پای خود سوژه رسانه ها قرار گرفت و همگان این برخورد را خشونت آمیز دانستند.اما وی در توجیه کار خود اعلام کرد به دلیل کشته شدن پدرش با اسلحه در دو سالگی این کار را انجام داده است.
حال اریک دایر، ستاره خط میانی تیم ملی انگلیس و تیم تاتنهام به حمایت از استرلینگ پرداخته است و در جمع خبرنگاران بیان کرد: رحیم اخلاقیات باورنکردنی را درون خود دارد. وی در کار خود راهکارهای بسیار فراوانی در ذهن دارد و اخلاق کاری او بسیار خوب و فوق العاده است. رحیم با توجه به توانایی هایی که دارد کمک زیادی به تیم می کند و به اصطلاح گره گشا است. استرلینگ جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشته و انتقادات غیر منصفانه است.

وی هم چنین در خصوص تریپیر، مدافع راست تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام گفت: او تا به حال مسابقات فوق العاده ای را انجام داده و من برای وی بسیار خوشحال هستم. سطح نمایش تریپیر و فیکس شدنش در ترکیب تیم ملی باور نکردنی است. حالا او را با دیوید بکهام مقایسه می کنند که برای وی بسیار عالی است.

   #انگلیس #جام جهانی #نیمه نهایی

محتوای خبر «واکنش ستاره انگلیس به انتقادات از استرلینگ» را در سایت «اتاق خبر» ببینید