تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: یکی از راهکارهای مهم برای بانشاط کردن فضای مساجد استان، تقویت هر چه بیشتر کانون های فرهنگی و هنری مساجد و جذب نسل جوان در این مکان های فرهنگی است.

وی اظهار داشت: مردمی بودن کانون های فرهنگی و هنری مساجد به این معناست که با کمک های خودجوش مردم اداره شده و با وجود کمترین امکانات و تجهیزات، فعالیت های ارزنده مذهبی و فرهنگی در آنها انجام می شود.

قاسمی ادامه داد: انتظار می رود که مسئولان اجرایی این استان با همدلی، هماهنگی و هم افزایی لازم کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان را حمایت و اعتبارات بیشتری نیز به آنها اختصاص داده شود.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در حوزه فرهنگ و هنر هدف سمت و سوی کشف استعدادهای هنری اعضای کانون ها و آموزش جهت تربیت هنرمندان و کادرسازی در کانون هاست.

وی یادآور شد: جشنواره بچه های مسجد، مسابقات قرآنی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با عنوان «مدهامتان»، طرح ملی «کوثر رسالت»، سوگواره ملی «علمدار کربلا»، کنگره بین المللی امام سجاد (علیه السلام) و طرح ملی روح خدا در دستور کار قرار دارد.

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به شعر و سرود، نشریه الکترونیکی، هنرهای نمایشی و تجسمی، آواها و نغمه های آسمانی، فیلم کوتاه و تولید محصولات فضای مجازی باید در برنامه های استان مدنظر باشد.

پایان پیام/82
ضمیمه :

   #هنرمندان #فضای مجازی #شعر

محتوای خبر «کشف استعدادهای هنری، آموزش و کادرسازی اولویت حوزه فرهنگ و هنر در کانون هاست» را در سایت «شبستان» ببینید