تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
آنباکسینگ هوآوی نوا ۳ آبی را پیش عرضه رسمی ببینید

همانطور که دو هفته پیش در ترنجی دیدیم جعبه شیائومی ردمی 6 پرو (Redmi 6 Pro) و رنگ بندی آن لو رفت، آن هم پیش از معرفی رسمی حالا نوبت به آنباکسینگ هوآوی نوا ۳ آبی پیش از عرضه رسمی است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به نوا ۳ تقریبا آبی (!) داشته باشیم.

همانطور که می دانیم هوآوی نوا ۳ تاریخ ۲۷ تیر رسما معرفی می شود، یعنی کمتر از یک هفته دیگر. تا کنون می دانیم که رنگ های هوآوی نوا ۳ عبارت خواهد بود از: طلایی، آبی، گرادینت بنفش-آبی و مشکی. البته این چیزی است که ما تا کنون و به صورت غیر رسمی می دانیم، پس حداقل امکان اضافه شدن به آن هست.

امروز در یک شایعه مفصل شاهد درز تعداد مفصلی از تصاویر هواوی نوا ۳ آبی هستیم. در این تصاویر حتی جعبه و محتویات آن نیز دیده می شود، پس می توان به آن نوعی آنباکسینگ غیررسمی هم گفت. اجازه بدهید این گالری تصاویر را در ادامه ببینیم:

همانطور که در این تصاویر می بینید دوربین دوگانه روی قاب پشتی و بریدگی نمایشگر کاملاً مشخص هستند. هواوی هنوز عادت نوشتن مشخصات کنار دوربین را از یاد نبرده و برای نوا ۳ تنها به ذکر دو مشخصه کفایت کرده است. اولی گشودگی دیافراگم f/۱.۸ و دومی تقویت به وسیله هوش مصنوعی است. طبق عادت هوآوی در خانواده نوا خبری از همکاری با لایکا نیست.

به جز رنگ زیبای آبی که برای قاب پشتی نوا ۳ در نظر گرفته شده است می توان به حسگر اثر انگشت اشاره کرد. هرچند که شایعه ای شنیدیم مبنی بر آنکه هواوی در نوا ۳ می خواهد از حسگر تشخیص چهره سه بعدی استفاده کند، اما به نظر می رسد که حسگر اثر انگشت هنوز اینجا و روی قاب پشتی است.

یکی از تصاویر به محتویات درون جعبه نوا ۳ اشاره می کند. در این تصویر یک هندزفری با کیفیت از هوآوی و احتمالا شارژر سریع آنها را می بینیم. این موضوع با توجه به شایعه چیپست هواوی کایرین ۹۷۰ برای نوا ۳، اصلا بعید نیست.

شما چطور فکر می کنید؟ هوآوی نوا ۳ می تواند یک میان رده لوکس با نمایشگر بزرگ ۶.۳ اینچی برای آن ها باشد؟

slashleaks

   #هوآوی #هواوی #شایعه #هوش مصنوعی #شیائومی #خانواده