تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

دژان لوورن، مدافع تیم ملی کرواسی پس از صعود به فینال جام جهانی، در اظهار نظری عجیب خود را یکی از بهترین مدافعان جهان خواند.

لوورن : کر می کنم که مردم باید تشخیص دهند که اکنون من یکی از بهترین مدافعان جهان هستم خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لوورن در این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشت ولی با لیورپول توانست به فینال چمپیونزلیگ برسد و حالا با کرواسی نیز راهی فینال جام جهانی شده است. پس از شکست انگلیس، او در مصاحبه با beIN Sports، خود را بهترین مدافع جهان خواند.

لوورن گفت:

” برای من اتفاق ویژه ای رخ داد. خیلی ها به من گفته اند که فصل خوبی نداشته ام ولی من با این صحبت آنها موافق نیستم. من لیورپول را به فینال چمپیونزلیگ بردم و حالا با تیم ملی کشورم در فینال جام جهانی هستم. فکر می کنم مردم باید بدانند که من یکی از بهترین مدافعان جهان هستم و حرف های بی معنی نزنند.

این اتفاقات را هیچگاه فراموش نخواهم کرد. همه گریه می کنند. یک اتفاق تاریخی برای ما رخ داده است. هیچگاه این اتفاق را فراموش نمی کنیم. رکورد ۲۰ سال پیش خود را زدیم. همواره بار سنگینی روی دوش ما بود و حالا مردم هیچگاه ما را فراموش نخواهند کرد.”

   #جام جهانی #کرواسی #لیورپول #فوتبال ایران #سرخپوشان