تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

خودروسازی کره ای هیوندای تصمیم گرفته دو مدل جدید هیوندای سانتافه را در ناوگان خودروهای برقی و هیبریدی وارد کند. بنا به گزارش وب سایت Autocar مسئولان هیوندای این خبر را در مراسم رونمایی از نسخه جهانی سانتافه در بارسلونا تایید کرده اند.

این رو هم بخون:

هیوندای در محاصره کارکنان معترض به حقوق و مزایای کم!

از سوی دیگر احتمال دارد که هیوندای برای یکی از خودروهای هیبریدی جدید سانتافه سیستم تازه هیبریدی را توسعه دهند یا پیشرانه بنزینی ۲.۰ لیتری کیا اپتیما پلاگین هیبریدی را برای مدل پلاگین هیبریدی این شاسی بلند قرض بگیرد.

بعضی از کارشناسان خودرو نیز پیش بینی کرده اند که مهندسان هیوندای برای ساخت سانتافه های هیبریدی می توانند برخی از اجزای خود را از کیا Niro اقتباس کنند. ماه آینده نیز نسخه جدیدی از سانتافه به بازار بریتانیا عرضه خواهد شد. این نسخه مجهز به پیشرانه CRDi ‘R’ دیزلی با گنجایش ۲.۲ لیتری قدرت خروجی ۱۹۷ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۲۴ قوت پوندی دارد که هماهنگ با سیستم کاهش کاتالیتیک انتخابی می تواند NOx را در کنار سیستم ذرات DPF جذب کند.

این پیشرانه می تواند قدرت را به چرخ های جلو یا هر چهار چرخ منتقل کند و کسانی که خواهان خرید سیستم توزیع قدرت بر روی تمام چرخ ها هستند می توانند سیستم HTRAC را نیز دریافت کنند. این سیستم می تواند حالات رانندگی مختلف از جمله اسپرت، راحتی و اکو را در اختیار راننده قرار دهند تا به راحتی درجه توزیع بین چرخ ها را تنظیم کند. نظر شما درباره نسخه های هیبریدی هیوندای سانتافه چیست؟

   #هیبریدی #مدل جدید #مراسم رونمایی #شاسی بلند #کیا اپتیما #رونمایی #بارسلونا #بریتانیا #خودرو #رانندگی

محتوای خبر «ساخت دو مدل هیبریدی جدید هیوندای سانتافه» را در سایت «چرخان» ببینید