تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
عنوان یکی از استارت آپ ها موفق به ارائه خدمتی شده است که به کمک آن می توانید خانه های قدیمی خود را در کوتاهترین مدت تعمیر کنید.

به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت های دانش بنیان و همچنین طرح های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در شرکت های دانش بنیان و همچنین طرح های استارت آپی بپردازد.

در گذشته برای آنکه بتوانیم خانه خود را تعمیر کنیم و یا دکوراسیون آن را عوض کنیم باید از چندین نیرو استفاده می کردیم که این موضوع نه تنها هزینه سنگینی را برای ما به دنبال داشت بلکه حتی در بسیاری از مواقع هم باعث سختی کار می شد اما امروز یکی از استارت آ پ ها موفق به راه اندازی خدمتی شده است که به کمک آن می توانید هرگونه خدمت خدماتی و همچنین تغییر دکوراسیون را با یکدیگر و یکجا داشته باشید.

خانه خود را به کمک بهترین متخصصان طراحی کنید

این استارت آپ با هدف تعمیر خانه و ارائه انواع خدمات به واحدهای مسکونی و تجاری کار خود را آغاز کرده است، برای مثال اگر به دنبال تغییر دکوراسیون خانه خود هستید، می توانید در این سایت هم لوله کش و بناهای خبره را پیدا کنید و هم با طراحان حرفه ای آشنا شوید.

به گفته سازندگان این استارت آپ برای تعمیر خانه ها و همچنین طراحی دکوراسیون، طراحان و متخصصان از بهترین مواد و مطابق با جدیدترین فن آوری های روز استفاده می کنند.

این استارت آپ تمام خانه شما از حیات گرفته تا پشت بام را تعمیر و طراحی می کند و تنها کافیست به سراغ آنها بروید و درخواست خود را ارائه کنید آنها کار شما را در کمتر از چند روز انجام دهید و خانه کهنه خود را به خانه ای جدید تبدیل کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد.

   #استارت آپ