تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

شرکت هواوی به تازگی از دستبند سلامتی TalkBand B5 رونمایی کرده است که درواقع یک گجت ترکیبی می باشد، چراکه با خارج کردن بخش صفحه نمایش آن می توانید از آن به عنوان یک هدست بلوتوث استفاده کنید.

دستبند هوشمند هواوی TalkBand B5 از نمایشگری مستطیلی شکل 1.13 اینچی امولد با شیشه 2.5D بهره برده که در واقع یک قطعه ماژولار محسوب می شود؛ چراکه به تنهایی نیز قادر به فعالیت است و می تواند مانند یک هدست بلوتوث هم کار کند.

این قطعه با اتصال به گوشی هوشمند می تواند امکان برقراری تماس را فراهم کند و صدا از طریق بلندگوی درون گوشی پشت آن منتقل خواهد شد. شرکت سازنده عنوان کرده که این دستگاه با تمام گوشی های مجهز به اندرویدی 4.4 و بالاتر یا آیفون های مجهز به iOS 9.0 یا بالاتر سازگار است. البته برخی قابلیت ها از جمله نمایش شماره تماس گیرنده و یا بی صدا کردن صدای زنگ تنها برای دارندگان گوشی هایی با رابط کاربری EMUI 4.1.1 و بالاتر قابل دسترس است.

در همین خصوص..

هواوی دستبند هوشمند TalkBand B3 را رسماً معرفی کرد

رونمایی هواوی از دستبند هوشمند Talkband B2 و هدست Talkband…

دستبند هوشمند هواوی TalkBand B5 دارای 512 مگابایت حافظه رم و 16 گیگابایت حافظه رم بوده و همراه با قابلیت های سلامتی مختلفی از جمله کنترل دائمی ضربان قلب، پایش فعالیت هایی بدن در شرایط مختلف حرکتی از جمله راه رفتن، دویدن و دوچرخه سواری در کنار کنترل کیفیت خواب TruSleep ارائه شده است. انرژی قطعات این گجت را قرار است باتری 108 میلی آمپر ساعتی تأمین کند که طبق گفته شرکت سازنده عمر شارژ آن 3 روز است.

دستبند هوشمند هواوی TalkBand B5 در سه نسخه با بند های مختلف در پنج رنگ از هفته آینده قابل سفارش خواهد بود، با این حال عرضه رسمی آن از تاریخ 29 تیرماه صورت گرفته و قیمت آن نیز هنوز مشخص نشده است.

   #هواوی #رونمایی #گوشی هوشمند #آیفون