تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: 8 ماه به انحاء مختلف طرح سوال از رئیس جمهور را به امضاء رساندیم اما در دقیقه 90 عده ای از نمایندگان با دولت معامله کردند و منصرف شدند.

احمدعلیرضا بیگی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با بیان اینکه دلار 8 هزار تومانی چرخ زندگی مردم را تعطیل می کند، ابراز داشت: ارزهای دولتی به چه کسانی تخصیص یافت؟ ما وزیر ارتباطات را به خاطر شفافیت تحسین کردیم اما از وزیر صنعت پرسیدیم چه ضرورتی داشت که برای موبایل و کتری جوش مقدار زیادی ارز دولتی تخصیص دهید؟

وی افزود: اینکه عده ای علی رغم خرید محصولات وارداتی با دلار 4 هزار تومانی آن را به قیمت دلار 8 هزار تومانی به دست مردم می رسانند نشان از ضعف مدیریت و برنامه ریزی در هدایت مملکت و حضور افراد نالایق و بی کفایت است!

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، فرار اکثریت وکلای ملت از شفافیت را مایه ی شرمساری خواند و تصریح کرد: آنانکه اصرار داشتند به الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو رأی مثبت دهند، بر مخفی بودن آراء تاکید داشتند.

وی خاطرنشان ساخت: با چنین نمایندگانی ما در طول 8 ماه اخیر و علی رغم طرح سوال های متعدد از رئیس جمهور، تاکنون نتوانسته ایم آقای روحانی را در مجلس شورای اسلامی حاضر کنیم؛ شما دیدید که در رابطه با بحران ارزی و اقتصادی قدرت ما نرسید رئیس جمهور را به صحن علنی بیاوریم چراکه بعضی ها از دولت مطالبه کردند و امضاهایشان را پس گرفتند.

انتهای پیام/

   #رئیس جمهور #روحانی #وزیر صنعت #وزیر ارتباطات #قیمت دلار #نمایندگان مجلس