تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

خبر ۲۰ تیر ۹۷ – اطلاعیه نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخه ۱/۱۰/۹۶

پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه مورخه ۲۶/۱۲/۹۶ بدینوسیله نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخه ۱/۱۰/۹۶ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا افراد ذیل از تاریخ ۲۳/۴/۹۷ لغایت ۲۴/۴/۹۷ جهت تکمیل پرونده طبق برنامه زمانبندی به هسته گزینش دانشگاه (به انضمام مدارک ذیل) به آدرس: سبزوار، خیابان اسدآبادی، جنب بیمارستان حشمتیه مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه استخدام بوده و حق اعتراض وجود نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

۲- اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

۳- اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

۴- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت به همراه تصویر آن (ویژه آقایان)

۵- اصل گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان به همراه آن (حکم کارگزینی ویژه داوطلبین در حین طرح)

۶- تصویر مدارک ICDL ( در صورت وجود)

۷- تصویر کارت یا گواهی بسیج یا هلال احمر (در صورت وجود)

۸- تصویر مدارکی که منجر به کسب مقام یا رتبه علمی در زمینه فرهنگی ورزشی و غیره در سطح شهرستان، استان، کشوری یا بین المللی شده

۹- ۳قطعه علس ۴*۳ پشت نویسی شده

۱۰. مدارک دال بر ایثارگری (ویژه ایثارگران معزز)

تذکرات مهم:

۱- مدارک ارائه شده از طرف داوطلب در صورت نیاز از مراجع ذیربط استعلام خواهد گردید و تطبیق اولیه انجام شده ملاک بر اصالت مدارک نخواهد بود در صورتی که مدارک، مغایر با شرایط مندرج در آگهی استخدامی باشد هیچ گونه حقی برای فرد ایجاد نخواهد کرد و حتی در صورت پذیرش نهایی، امتیاز، اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۲- مسئولیت ناشی از ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هر گونه مغایرت بین اطلاعات در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام با مستنداتی که در اعلام نتیجه اولیه و بررسی مدارک ارائه نموده بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله محرز شود فرد به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا واقعیتی را کتمان نموده است به این ترتیب از امتیاز مربوطه محروم و چنانچه فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذبور لغو و بلا اثر می شود و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۹۷ (اعلام نتایج)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک ۹۷ (اعلام نتایج)استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سال ۹۷ (نتایج نهایی مصاحبه)استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ۹۷ (نتایج اولیه ی آزمون)استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (نتایج اولیه آزمون)استخدام دانشگاه علوم پزشکی قم ۹۷استخدام دانشگاه علوم پزشکی یزد (فراخوان جذب)استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ۹۷ (اطلاعیه جدید)استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (اطلاعیه جدید)استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان (اطلاعیه جدید)

   #استخدام #سبزوار #هلال احمر #اصفهان #کارت ملی #استعلام #ارومیه #استخدامی #آبادان

محتوای خبر «استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (اعلام نتایج)» را در سایت «استخدام» ببینید