تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اخبار سینما و تلویزیون
تصویر جدید فیلم Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald با محوریت بازگشت نیوت اسکمندر

تصویر جدید منتشر شده از Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald بازگشت نیوت اسکمندر را نشان می دهد. با زومجی همراه باشید.

Fantastic Beasts نام مجموعه رمان های پنج گانه اثر جی کی رولینگ، خالق هری پاتر است که اولین فیلم اقتباسی از این اثر، نوشته شده توسط خود رولینگ، در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۶ (۲۸ آبان ۹۵) به روی پرده های نقره ای رفت. داستان فیلم که پیش در آمدی بر سری محبوب اخبار سینما و تلویزیون و نزدیک شدن به اکران دنباله «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها»، تصویر جدیدی از نیوت اسکمندر به همراه کیف و چوب دستی اش با نقش آفرینی ادی ردمین منتشر شده است که خبر از بازگشت او به فیلم Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald (جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندلوالد) پس از اتفاقات قسمت قبلی می دهد. شما می توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید:

Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald

جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد نسخه دوم از این سری است. داستان چند ماه پس از اتمام اتفاقات نسخه اول در سال ۱۹۲۷ و در شهر نیویورک اتفاق می افتد. گریندل والد که در قسمت اول از نیوت اسکمندر و دوستانش شکست خورد، طبق قولی که داده بود از زندان فرار می کند و در حال جمع آوری پیرو برای رسیدن اهدافش است. تنها کسی که می تواند جلوی او را بگیرد، دوست قدیمی وی، آلبوس دامبلدور است. او به این نتیجه می رسد که برای متوقف کردن گریندل والد به کسی نیاز دارد که قبلا او را شکست داده است؛ پس نیوت اسکمندر، شاگرد سابقش را برای رویارویی با گریندل والد احضار می کند.

مسئولیت کارگردانی این فیلم بر عهده دیوید یتس است و نویسنده آن طبق چیزی که گفتیم، جی. کی. رولینگ خواهد بود. این اثر در تاریخ ۱۶ نوامبر سال جاری (جمعه، ۲۵ آبان) به روی پرده های نقره ای سینما خواهد رفت و اتفاقات نسخه قبلی را از سر می گیرد. شما چه فکر می کنید؟ نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

   #سینما #نیویورک #تلویزیون

محتوای خبر «تصویر جدید فیلم Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald با محوریت بازگشت نیوت اسکمندر» را در سایت «زومجی» ببینید