تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بیمارستان شهرضا - نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح هایی برای تبدیل شهرضا به قطب درمانی جنوب استان خبر داد.

سمیه محمودی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، اظهار کرد: شهرضا یکی از شهرستان های بین راهی کشور است که استقرار آن در مسیر جاده ترانزیت شمال – جنوب کشور باعث شده تا بسیاری از هموطنان از امکانات آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: سالانه تعداد زیادی از هموطنانمان از محورهای مواصلاتی شهرستان شهرضا عبور می کنند و همین عامل ضرورت تقویت زیرساخت های درمانی، خدماتی، بهداشتی، امنیتی و انتظامی این شهرستان را دوچندان کرده است.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بیمارستان شهرضا یکی از بزرگترین مراکز درمانی منطقه است که روزانه تعداد زیادی از بیماران و مجروحان حوادث ترافیکی شهرضا و شهرستان ها و استان های اطراف را پذیرش می کند.

محمودی تأکید کرد: لازم است امکانات بیمارستان شهرضا افزایش یابد زیرا این اقدام به معنای ارایه خدمات بهتر، بیشتر و مناسب تر به همه مردم منطقه و کشور است.

وی اضافه کرد: اقداماتی برای تکمیل کادر پزشکی و تجهیزات درمانی بیمارستان شهرضا انجام شده که این مرکز را به مهمترین قطب درمانی جنوب استان تبدیل می کند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش امکانات بیمارستان تأمین اجتماعی شهرضا، تصریح کرد: کادر درمانی و پزشکی این مرکز تقویت شده و در آینده نزدیک این مرکز به یک کلینیک تخصصی تبدیل می شود که این مسئله باتوجه به مراجعات فراوانی که به آن می شود، از اهمیت زیادی برخوردار است.

محمودی اضافه کرد: سهمیه ای به تعداد ۶۰۰ نفر برای بیمه کارگران ساختمانی شهرستان اخذ شده که این اقدام هم نقش مهمی در ارایه خدمات بهینه درمانی به این صنف دارد.

وی تأکید کرد: اجرای همه طرح ها و ارایه همه خدمات به مردم و رفع همه مشکلات نیازمند اختصاص ردیف های اعتباری و بودجه نیست، بلکه لازم است مسئولان برنامه کاری مدون داشته و از ایده های جدید استفاده کنند.

   #حوادث

محتوای خبر «شهرضا، قطب درمانی جنوب استان می شود» را در سایت «ایمنا» ببینید