تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نمایشگاه بین المللی تجارت در دمشق با حضور ۴۳ کشور آغاز شده و حتی کشورهایی مانند امارات، فرانسه، بلژیک، ایتالیا، هلند و ... برای بهره مند شدن از منافع بازسازی سوریه، خود را به این کشور رسانده اند. 318167_772.jpg

شعارسال: «فارس الکرتلی» مدیر کل نمایشگاهها و بازارهای بین المللی سوریه اعلام کرد: هدف سوریه از برپایی این نمایشگاه این است که مسئولان سوری می خواهند سرآغازی برای بازسازی سوریه باشد، به گونه ای که شرکتهای حاضر در این نمایشگاه در پی جای پایی برای مشارکت در بازسازی سوریه هستند.کشورهایی مانند جمهوری اسلامی ایران، روسیه، مصر، امارات، ونزوئلا و عراق در این نمایشگاه بین المللی حضور دارند و نکته جالب توجه در نمایشگاه امسال حضور برخی کشورهای اروپایی مانند فرانسه، بلژیک، ایتالیا، هلند و یونان است.

به گزارش روزنامه اطلاعات، در این راستا «بلومبرگ» نوشت: پرچم ۲۳ کشور به عنوان شرکت کنندگان مستقیم این نمایشگاه و پرچم نمایندگان ۲۰ کشور دیگر در ورودی این نمایشگاه در شهر دمشق، پایتخت سوریه به اهتزاز درآمده است.

خانم بثینه شعبان مشاور بشار اسد نیز تاکید کرده است: جنگ پایان یافته و دوران سازندگی آغاز شده است و ما در آغاز مسیر بازسازی سوریه هستیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 20تیر 1397 ، کدخبر: 13970420000498،www.farsnews.com

   #سوریه #نمایشگاه #هلند #ونزوئلا #پایتخت #نمایشگاه بین المللی #عراق #بشار اسد #دمشق

محتوای خبر «۴۳ کشور در سفره بازسازی سوریه» را در سایت «شعار سال» ببینید