تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
‎سرباز هنگ مرزی بانه در تیراندازی افراد مسلح به شهادت رسید

سرویس شهرستانها: فرمانده هنگ مرزی بانه گفت: یکی از سربازان این هنگ به نام «آرمین فخری» هنگام انجام وظیفه توسط افراد مسلح ناشناس به شهادت رسید.

سرهنگ علیرضا کردلو اظهار داشت: سرباز وظیفه «آرمین فخری» هنگام انجام وظیفه توسط افراد مسلح ناشناس در پاسگاه هنگ مرزی «چومان» و برجک «تنگ مقدسه» با سلاح گرم به شهادت رسید. وی گفت: شهید ‘فخری’ اصالتا اهل کرمانشاه بود و در هنگ مرزی بانه کردستان خدمت می کرد که سه شنبه توسط افراد ناشناس مسلح در پاسگاه هنگ مرزی چومان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

جت آموزشی اف ۴ در چابهار سقوط کرد

زاهدان ـ خبرنگار اطلاعات: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یک فروند جت آموزشی پایگاه دهم شکاری نیروی هوایی ارتش در کنارک در محدوده مجتمع پتروشیمی در ۲۰ کیلومتری شهر چابهار سقوط کرد.‏

محمد هادی مرعشی اظهار داشت: بر اثر سقوط این جت آموزشی خلبان و کمک خلبان آن زخمی شدند.‏ وی علت سقوط این جت آموزشی را نقص فنی بیان کرد و افزود: نیروهای امدادی با اعزام فوری به منطقه مورد نظر زخمی ها را به مراکز درمانی انتقال دادند.‏

بخشی از خیابان ۱۷ شهریور به دلیل ترکیدگی لوله آب فرو نشست

سرویس حوادث: تقاطع خیابان ۱۷ شهریور و قیاسی تهران به دلیل ترکیدگی لوله آب فرو نشست.‏

پیمان حسین محسنی شهردار منطقه ۱۲ تهران درخصوص جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۸ سه شنبه حادثه فرونشست زمین در محور ۱۷ شهریور رخ داد که عوامل و نیروهای شهرداری تهران در محل حضور یافتند.‏

تعطیلی ادارات ریگان بر اثر گردوخاک شدید

سرویس شهرستان ها: گرد وغبار شدید در ریگان دیروز ادارات این شهرستان را تعطیل کرد.

فرماندار ریگان در این باره گفت: گرد وغبار در این شهرستان ۱۵ برابر حد مجاز اعلام شد وتعطیلی ادارات شهرستان را در پی داشت‏.

‏ امین باقری افزود:گرد وغبار شدید علاوه بر مسدود کردن راه ارتباطی ۱۹روستاوکاهش دید در محور ترانزیتی ریگان ـ چابهار سبب مشکلات تنفسی برای ۲۳شهروند ریگانی شد.

فرماندار ریگان گفت: در پی گرد وغبار در این شهرستان ۱۶روستا خالی از سکنه شده و۱۵۰روستا در محاصره شن های روان قرار گرفته است. باقری با اشاره به اقتصاد تک محصولی خرما در ریگان افزود: بیش از ۲هزار هکتار از نخلستان های ریگان در محاصره شن های روان قرار دارند.

شمار جانباختگان سیل ژاپن به ۱۵۷ نفر رسید

پکن ـ مقام های ژاپنی می گویند آمار کشته شدگان ناشی از سیلاب و رانش زمین بر اثر بارش بی سابقه باران در غرب این کشور به ۱۵۷ تن رسیده است.

این افراد در ۱۲ استان و منطقه از جمله استان هیروشیما، کشته شده اند در استان هیروشیما که بیشترین آسیب را دیده است مرگ ۵۸ تن گزارش شده است آمارها حاکی است ۶۰نفر نیز همچنان مفقود

هستند. مردم بیشتر مناطق آسیب دیده بر اثر بارش بی سابقه باران در غرب ژاپن، با گذشت ۷۲ ساعت به علت خسارات وارده به زیرساخت های شهری و روستایی، همچنان بدون آب و برق هستند.

   #شهادت #چابهار #ژاپن #کرمانشاه #پتروشیمی #شهرداری #تعطیلی #تیراندازی #بلوچستان #شهرداری تهران