تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

بهترین سالاد سزار تهران رو کجا بخوریم؟

اوایل دهه شصت و هفتاد، وقتی می رفتیم رستوران برای پیش غذامون سیب زمینی سرخ کرده و سالاد فصل سفارش می دادیم و کلی هم از خوردنش لذت می بردیم، اما چند سالی میشه که انواع سالاد به منوی رستوران ها اضافه شده؛ در بین این آیتم ها سالاد سزار محبوب ترین اون ها به حساب میاد. سالادی که تقریبا میشه گفت خودش رو از باقی پیش غذاها جدا کرده و تبدیل به یه وعده ی کامل غذا شده. البته نظرات روی طرز تهیه این شالاد هم متفاوته از این که مرغ هاش باید گریل باشن یا سوخاری یا کاهویی که استفاده میشه از چه مدلی باشه. البته از همه ی این ها اگه بگذریم جذاب ترین بخش سالاد سزار سس مخصوصه اونه. سس سالاد سزار هست که میتونه این سالاد رو به یه وعده ی خیلی خوشمزه تبدیل کنه یا فقط در سطح چندتا کاهوی درشت و نون پایین بیاره. به دلیل محبوبیت این شالاد تقریبا تو منوی تمام رستوران و کافه ها میشه این سالاد رو پیدا کرد. تا حالا براتون سوال شده که بهترین سالاد سزار تهران رو کجا بخوریم؟ در بین رستوران و کافه های تهران، چندتا رستوران هستن که همین سالاد رو خیلی خوشمزه سرو میکنن. پس لا همگردی همراه باشید برای اینکه بدونیم بهترین سالاد سزار تهران رو کجا داره.
بهترین سالاد سزارهای تهران رو کجا بخوریم؟

رستوران ایتالیایی سنسو

مهم ترین دلیلی که سالاد سزارهای سنسو خیلی محبوبه حجم زیاد سالاد و فیله مرغ سوخاریشه که به جای مرغ گریل استفاده می کنن. فیلم سوخاری اونم از نوع مغزدار پنیری که با هر بار گاز زدن بهش پنیر آب شده رو حس می کنین. پس همین ویژگی کافیه تا سالاد رو سفارش بدین. البته سنسو همیشه خیلی شلوغه و قبل رفتن خیلی خوبه که رزرو کنین تا معطل نشین.
آدرس:بلوار فردوس شرق، رامین جنوبیرستوران ایتالیایی سنسو

رستوران ایتالیایی ژمیس

ژمیس هم یکی از بهترین سالاد سزار تهران رو سرو میکنه. سالادی با فیله های سوخاری مهیج و نون تست مزه دار شده. حجم سالادای این رستوران خیلی زیادی تا حدی که 4نفر به راحتی میتونن ازش بخورن و اگه هم اهل رژیم هستین این سالاد قطعا یه وعده غذایی کامل برای شما به حساب میاد.
آدرس:بلوار فردوس شرق، خیابان وفاآذر جنوبی، پلاک 30رستوران ایتالیایى ژمیس

میخوش

رستوران میخوش از رستوران های قدیمی تهران که به مرور زمان منو و تعداد شعبه هاش زیاد شد. میخوش به پیتزاهای خیلی خوشمزه ش معروف شد اما بعدا سالادای خیلی خوبی هم سرو کرد. در سالاد سزار میخوش هم از فیله سوخاری به جای فیله گریل استفاده میشه. همین طور گوجه گیلاسی، زیتون سیاه و پودر پنیر پارمزان از ترکیبات دیگه ی این سالاد در رستوران میخوش هستش.
صادقیه، بلوار فردوس شرق نبش رامین شمالی پلاک257میخوش

رستوران کالوک

رستوران کالوک منوی ایتالیایی داره و استیک فیله مینیونش که با سس آلبالو سرو میشه بسیار پرطرفدار است. اما کالوک هم جزو رستوران هایی است که سالاد سزارش را با دو نوع مرغ گریل و سوخاری سرو می کنه. سالادی که از گوجه گیلاسی، پودر پنیر پارمزان و تکه های نان تست سوخاری شده درست شده.
آدرس: بلوار اندرزگو،بلوارصبا،مجتمع کبیر، پلاک177رستوران کالوک

پی ام برگر

پی ام برگر از زمانی که متوجه شد سالاد سزار با فیله سوخاری در بین مردم محبوبیت داره، در کنار سالاد سزار با مرغ گریل به منو اضافه کرد تا به این ترتیب به سلیقه مشتری هایش احترام بذاره. ویژگی مثبت سالاد سزار پی ام برگر حجم زیادش و همینطور تناسب میزان مرغ با حجم کاهو هستش. سس مخصوصی هم همراه آن سرو می شه که همه مشتری ها از آن راضی هستن.
بلوار فردوس شرق،نبش خیابان رامین شمالیپی ام برگر

دگریل

سالاد سزار فوق العاده دگریل جزو بهترین آیتم های این رستوران برابر با استیک های خوشمزه ی اون به حساب میاد سس سالادی با طعم بسیار خوب که شما رو شگفت زده میکنه.
خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - روبروی خیابان موسیوند - پلاک 1916
دگریل

کـــافــه رســتــوران آوانـی

نه فقط سالاد سزار بلکه همه آیتم های منو از پیتزا و ساندویچ این رستوران بسیار هیجان انگیزن و همه مشتری ها ازش به عنوان یک تجربه هیجان انگیز یاد می کنن. سالاد سزار آوانی با مرغ گریل سرو میشه. همراه با نان های کروتان ادویه دار، زیتون سیاه، کنجد و پودر پنیر پارمزان.
خیابان یوسف آباد، بین خیابان 62 و 64
کـــافــه رســتــوران آوانـی

رستوران هارلم

هارلم یک رستوران ایتالیایی تازه تاسیسکه به دلیل کیفیت غذا و همینطور دکوراسیون جذابش تونسته در مدت کوتاهی مشتری های ثابت خودش رو پیدا کنه. این سالاد سزار هم با فیله سوخاری سرو می شه. احتمالا دلیل انتخاب فیله سوخاری به جای فیله گریل از طرف سرآشپز این جا هم همون دلیلیه که روکو و سنسو به آن اهمیت دادن. این سالاد سزار با پنیر پارمزان رنده شده و گوجه سرو می شه.
بلوارفردوس شرق بین خیابان سلیمی جهرمی و قبادی پلاک160
رستوران هارلم

کافه رستوران هارپاگ

منوی ایتالیایی این رستوران گزینه های متفاوتی رو پیش روی شما قرار میده. گزینه هایی خوشمزه که شما رو به یکی از مشتریای دائم خودش تبدیل میکنه. حجم سالاد سزارش آنقدر زیاده که برای سه نفر کافیه و در ظرف بزرگ و گود سرو می شه.
شهرک غرب، بلوار دادمان، بین چهارراه فلامک و آتیه، پلاک 46کافه رستوران هارپاگ

رستوران مایا

مایا از رستوران های بسیار خوبیه که در خیابان زعفرانیه واقع شده. یک بشقاب سالاد سزارش کافیه تا یک روز خوشمزه و خوب رو سپری کنین. بشقاب سالادش با کوهی از سس مخصوص پوشانده می شه که مزه ای منحصر به فرد داره.
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بعد از پسیانرستوران مایا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید


   #رستوران #سیب

محتوای خبر «بهترین سالاد سزار تهران رو کجا بخوریم؟» را در سایت «همگردی» ببینید