تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گروه ادب ــ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل عباس دوزدوزانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اوایل انقلاب اسلامی و مترجم قرآن از وی عیادت کرد.

عیادت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مترجم قرآن
به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل عباس دوزدوزانی از وی عیادت کرد.
در این دیدار صالحی با اشاره به سوابق و خدمات دوزدوزانی در عرصه های گوناگون مدیریتی از وی به عنوان فردی دلسوز برای کشور و انقلاب اسلامی یاد کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با اشاره به ترجمه منظوم قرآن مجید توسط عباس دوزدوزانی گفت: ترجمه ایشان یک اثر خلاقانه و قابل توجه است، امیدوارم بعد از سلامتی ترجمه ای دیگر در همین حوزه از آقای دوزدوزانی شاهد باشیم.
عباس دوزدوزانی هم ضمن ابراز خوشحالی از دیدار صالحی اظهار کرد: ترجمه ام از قرآن با یک الهام و اراده ای خارج از من شروع شد و ادامه پیدا کرد و خوشحالم که به لطف خداوند متعال موفق شدم کار را به پایان برسانم.
در ادامه دیدار تعدادی از اشعاری که دوزدوزانی در دوران جوانی، قبل از انقلاب در زندان سروده بود، مرور و خوانده شد.
عباس دوزدوزانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اوایل انقلاب و نماینده دوره های اول، دوم و سوم مجلس شورای اسلامی مدتی است که در بستر بیماری به سر می برد.
انتهای پیام

   #قرآن #انقلاب اسلامی

محتوای خبر «عیادت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مترجم قرآن» را در سایت «ایکنا» ببینید