تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
با پایان یافتن دوره های آموزشی زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان، زبان آموزان بلغاری که در آزمون های نهایی نمره قبولی گرفتند، گواهینامه آموزشی دریافت کردند.
پایان دوره های آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در مراسم اختتامیه دوره های آموزشی زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان، اساتید زبان فارسی و زبان آموزان، در یک گفت وگوی صمیمانه با رایزن فرهنگی، نظرات خود را در مورد این دوره ها بیان کردند.

حمیدرضا آزادی، رایزن فرهنگی کشورمان در بلغارستان در این نشست با تقدیر از اساتید و زبان آموزان، اهتمام ایشان را در ترویج زبان فارسی ستود و اعلام کرد؛ رایزنی فرهنگی ایران سعی دارد با بهره گیری از سایر روش های آموزشی، یادگیری زبان فارسی را تسهیل کند.

آزادی افزود: در این راستا از پیشنهادات اساتید و زبان آموزان در جهت بهبود وضعیت آموزشی استقبال می کنیم.

شایان ذکر است؛ رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان، مجری برگزاری کلاس های زبان فارسی در شهرهای صوفیه و پلودیف است که همواره با استقبال بلغاریان مشتاق به زبان فارسی مواجه شده است. این کلاس ها در دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می شود و در آنها بیش از ٣٠ زبان آموز مشغول به یادگیری زبان فارسی هستند.

همچنین به همت رایزنی فرهنگی ایران و بنیاد سعدی، نفرات برتر دوره های زبان فارسی همه ساله، فرصت شرکت در دوره های دانش افزایی زبان فارسی در ایران را می یابند.

   #زبان فارسی #بلغارستان

محتوای خبر «پایان دوره های آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان» را در سایت «لیزنا» ببینید