تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری فارس: ترکیب احتمالی برزیل مقابل بلژیک/آمار رویارویی شیاطین سرخ و طلایی پوشان؛دیداری که هرگز روی مساوی ندیده است+تصاویر

مصاف دو تیم بلژیک و برزیل صف آرایی دو تیم قبراق جام جهانی 2018 روسیه به حساب می آید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه از ساعت 22 و 30 دقیقه برزیل و بلژیک دو تیم مدعی و قبراق جام به مصاف هم خواهند رفت.

برزیل و بلژیک در تاریخ دیدارهای ملی در مجموع 4 بار مقابل هم صف آرایی کرده اند که در 3 بازی طلایی پوشان و در یک بازی بلژیک برنده میدان را ترک کرده است.

آمار نشان از برتری برزیل در مصاف های روبه رو دارد اما این تیم بلژیک آماده ترین و پر مهره ترین تیم چند دهه اخیر شیاطین سرخ به حساب می آید و تا اینجای جام نمایش درخشانی از خود به تصویر کشیده است.

مصاف دو تیم که هیچگاه رنگ تساوی به خود ندیده است. در مجموع بازهای دو تیم 16 گل در برداشته است که سهم طلایی پوشان 10 گل و سهم بلژیک 6 گل است.

برزیل جام را با تساوی مقابل، سوئیس، برتری مقابل صربستان و کاستاریکا در مرحله گروهی و پیروزی مقابل مکزیک در یک هشتم نهایی پشت سر گذاشته است.

ترکیب احتمالی برزیل در دیدار امشب به شکل زیر خواهد بود.

13970415000033_Test_NewPhotoFree.jpg

بلژیک برای حضور در یک چهارم تنها مقابل ژاپن به سختی افتاد و از ابتدای جام مقابل پاناما، تونس، انگلیس و ژاپن به پیروزی دست یافت.

13970415000034_Test_NewPhotoFree.jpg

انتهای پیام/ک

   #بلژیک #برزیل #ژاپن #روسیه #جام جهانی #انگلیس #مکزیک #جام جهانی روسیه


منبع خبر (فارس نیوز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «ترکیب احتمالی برزیل مقابل بلژیک/آمار رویارویی شیاطین سرخ و طلایی پوشان؛دیداری که هرگز روی مساوی ندیده است+تصاویر» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.