تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۴ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مسئولیت پذیر، منظم، اجتماعی و خونگرم، خلاق، با برنامه و دارای عقاید محکم مذهبی هستید اما باید از حسادت، لجبازی و خودخواهی های گاه و بیگاه خود دوری کنید تا شخصیت قویتر و بهتری داشته باشید. امسال سلامتی خود شما با مشکل خاصی مواجه نخواهد بود، اما ممکن است از بابت سلامتی یک نفر از خانواده و یا دوستانتان نگرانی هایی برایتان به وجود بیایند. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال خوبی خواهد بود و از سرمایه گذاری های گذشته ی خود پول زیادی به جیب خواهید زد. درگیری های حقوقی قبلیتان نیز امسال بالاخره به نفع شما پایان خواهند یافت و این احتمال وجود دارد که از این طریق هم سود زیادی ببرید. با برنامه ریزی برای یک سفر کاری به خارج از کشور فرصت گسترش کسب و کار خود را به دست خواهید آورد. اگر ورزشکار، هنرمند و یا نویسنده هستید امسال برای شما سال بسیار پرباری خواهد بود. خوشبختانه اعتماد به نفس شما نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و با کمک آن می توانید به بخش عمده ای از اهداف حرفه ای خود دست پیدا کنید. اگر متأهل هستید با همسرتان رابطه ای بسیار خوب، همراه با عشق، حمایت و مهربانی خواهید داشت. بهترین ماه های سال آذر، بهمن، اردیبهشت و خرداد هستند.

دیگر وقت آن رسیده است که از تظاهر به آنچه واقعا نیستید، آن هم برای حفظ رضایت خاطر دیگران، دست بردارید. این کار به نفع هیچ یک از طرفین نیست و در نهایت تنها باعث بدتر شدن مشکل خواهد شد و آسیب بیشتری به هر دو وارد خواهد شد. با صداقت و صراحت در مورد مشکلات خود صحبت کنید تا راه حلی برای آنها بیابید. مسئولیت های زیاد کاری باعث شده اند از زندگی اجتماعیتان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود.

این اواخر اعتماد به نفس شما به میزان زیادی کاهش یافته است و این موضوع بی آن که خودتان متوجه باشید روی عادت های غذایی شما تأثیر گذاشته و ممکن است خیلی بیشتر و یا خیلی کمتر از همیشه غذا بخورید. فراموش نکنید که تغذیه ی شما با سلامتیتان ارتباط مستقیم دارد و با این کار دارید آسیب های جدی به خودتان وارد می کنید. شما در تلاش هستید که برای رسیدن به اهدافتان احساسات خود را قربانی کنید، ولی این نکته را در نظر داشته باشید که دیر یا زود باید با این احساسات مواجه شوید و ممکن است اگر الان آنها را مورد توجه قرار ندهید بعدا در زمانی نامناسب به سراغتان بیایند و برایتان دردسر درست کنند.

اگر موضوعی هست که احساس می کنید باید مطرح شود همین الان وقتش است که آن را وسط بکشید و نگران هیچ چیزی هم نباشید. برای حفظ آرامش موجود در یک رابطه و برهم نزدن وضعیت فعلی آن آرامش خاطر خود را قربانی نکنید. گفتن دروغ های به ظاهر مصلحت آمیز برای حفظ وضعیتی که فقط در ظاهر خوب به نظر می رسد یکی از بزرگترین اشتباهات ممکن است و به نفع هیچ کس هم نخواهد بود. یچ کس هم نخواهد بود. با خودتان، احساستان و اطرافیانتان صداقت داشته باشید. امروز سعی کنید خودتان را از چیزهایی که خاطره بدی را در وجودتان زنده می کنند و یادآور روزهای تلخ گذشته هستند با بخشیدن و یا فروختن آنها رها کنید.

جو حاکم بر امروز مخالفت ها دلخوری هایی را به وجود خواهد آورد که اصلا انتظارشان را ندارید. چه به صورت جدی بحثی در بگیرد و چه نگیرد این درگیری ها و ناراحتی ها وجود دارند و باید جدی گرفته شوند. احساسات آنهایی که برایتان عزیز هستند و به ویژه عشقتان را دست کم نگیرید. برای حل مشکلاتتان اقدام کنید و راه حل هایی منطقی برای آنها بیابید. هیچ کس از شما انتظار ندارد که جوابی برای همه ی سؤالات و مشکلات داشته باشید، پس خودتان هم تظاهر نکنید که این طور است. همه ی ما انسان هستیم و همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم، پس اشتباهات و کاستی های خود را بپذیرید.

امروز به عزیزانتان توجه مورد نیازشان را بدهید و نگذارید یک روز دیگر بی آن که به آنها گفته باشید دوستشان دارید بگذرد. زندگی کوتاه است و هر روز که می گذرد کوتاهتر می شود. از روبرو شدن با یک مشکل جدی که باید حل شود ترسی نداشته باشید. شما نسبت به خودتان و احساساتتان مسئول هستید، نقش قربانی را بازی نکنید. این کار فقط باعث خواهد شد که مجبور شوید در آینده رنج و درد بیشتری را تحمل کنید. شاید برای این که به دیگران نشان دهید که جدی هستید کمی غوغا و شلوغی به راه بیندازید ولی اگر علاقه ای به این که در مرکز توجه قرار بگیرید ندارید باید بدانید سر و صدا به راه انداختن شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که تمایلی به آن ندارید.

امروز از تنش های عاطفی دور و برتان فرار نکنید. هر نوع فشار عاطفی که در حال حاضر احساس می کنید اگر همین حالا مورد رسیدگی قرار نگیرد بعدا فقط سخت تر و پیچیده تر خواهد شد. انتظار نداشته باشید که بعدا اوضاع بهتر شود و مشکلات خودبخود حل شوند، تا فرصت باقیست از زمانتان استفاده کرده و با مشکلات خود روبرو شوید. هرچقدر بیشتر در زمان حال به مشکلات خود رسیدگی کنید بعدا کمتر حسرت خواهید خورد. با هر موقعیت دشواری که پیش رویتان قرار می گیرد روبرو شده و سپس به راهتان ادامه بدهید. دیگران ممکن است تا زمانی که خودتان در مورد نیازها و نگرانی هایتان صحبت نکرده اید متوجه آنها نشوند.

از پنهان شدن در پشت این نقاب روشن فکری که برای خود ساخته اید دست بردارید، نقش بازی کردن شما را به هیچ جا نخواهد رساند. قدرت و توانایی واقعی در این است که شهامت گفتن احساس خود در هر موقعیتی را داشته باشید، مخصوصا وقتی طرف مقابلتان آنهایی هستند که دوستشان دارید. اگر لازم است چیزی بگویید آن را به زبان بیاورید و صبر نکنید کار به جایی برسد که نشود مشکل را بدون یک جر و بحث آزاردهنده حل کرد. سعی نکنید دیگران را برای دنبال کردن اهدافتان با خود همراه کنید. آنها هیچ تأثیری در بهتر پیش رفتن کارها نداشته و تنها تمرکز شما را به هم می زنند. چرا باید بیهوده کسانی را فقط سرعتتان را کم می کنند دنبال خودتان راه بیندازید؟

دست از تلاش برای پی بردن به احساس دیگران و تلاش برای درک کردن آنها بردارید و کمی هم به احساسات خودتان اهمیت بدهید. این که با دیگران هم حسی و همدردی داشته باشید بسیار خوب و ارزشمند است، اما شما باید قبل از دیگران با خودتان و احساستان روبرو شوید. بین نیازهای خودتان و دیگران حد و مرزی قائل شوید. احساسات خود را به اطرافیانتان بیان کنید و اگر نیاز به کمک دارید از آنهایی که مورد اعتمادتان هستند تقاضای کمک کنید. دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند و نمی دانند که چه احساسی دارید. بگذارید آنهایی که دوستتان دارند فرصتی برای اثبات علاقه شان داشته باشند.

امروز صبح هر چقدر با خودتان کلنجار می روید که از رختخواب بیرون آمده و به دنبال کارهایتان بروید می بینید که نمی شود و نمی توانید. شاید بهترین راه حل این وضعیت این باشد که اصلا از رختخوابتان بیرون نیایید! کمی به خودتان و صداهای درونتان توجه کنید تا ببینید که روح و جسم شما سعی دارند به شما بگویند که به رسیدگی و توجه نیاز دارند. امروز را به خودتان اختصاص بدهید و تا می توانید استراحت کنید، خوش بگذرانید و به نیازهای خود توجه و رسیدگی کنید. حواستان به این موضوع هم باشد که اطرافیانتان نیز امروز به اندازه ی شما احساساتی شده اند، پس مواظب باشید آنها را از خودتان ناراحت نکنید.

امروز شما این طور احساس می کنید که یکی از عزیزانتان و یا حتی شاید عشقتان روی اسم شما خط کشیده و هیچ ارزش و اهمیتی برای شما قائل نیست. شاید کلمات و حرف های شما به گونه ای بر علیه خودتان مورد استفاده قرار بگیرند که شما را آدم بدی نشان بدهند. به جای این که در برابر این وضعیت واکنش تندی از خود نشان دهید طوری رفتار کنید که طرف مقابلتان بفهمد مشکل شما با رفتار اوست، نه با خودش! امروز علاقه چندانی به مسائل عاطفی دیگران ندارید، ولی متأسفانه نمی توانید خودتان را از آنها دور نگه دارید. پس به جای این که به فکر راهی برای فرار باشید سعی کنید اگر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام بدهید.

امروز شما در یک لحظه ممکن است دو نظر کاملا متفاوت داشته باشید و هیچ ثباتی در افکار و رفتارتان وجود ندارد. شما معمولا می توانید خیلی راحت از این شاخه به آن شاخه بپرید، اما امروز این رفتارتان واکنش هایی منفی در دیگران به وجود خواهد آورد و آنها به شما اعتراض خواهند کرد. قبل از این که حرفی را به زبان بیاورید خوب فکر کنید و از این که واقعا منظورتان همانی است که دارید می گویید اطمینان حاصل کنید. هر چیزی که به ذهنتان رسید را بلافاصله و قبل از تجزیه و تحلیل افکارتان با صدای بلند و طوری که دیگران بشنوند به زبان نیاورید. این کار شما ممکن است تبعات ناخوشایندی برایتان به همراه داشته باشد.

تنش های موجود در امروز ممکن است درست همان چیزی باشند که شما به آن نیاز دارید تا از ضمیر ناخودآگاهتان و این که چطور رفتارتان را تحت تأثیر قرار می دهد با خبر شوید. شما به این واقعیت پی خواهید برد که بار زیادی روی سینه تان سنگینی می کند که باید آن را تخلیه کرده و خودتان را راحت کنید. هر چقدر در حال حاضر با صداقت بیشتری در مورد درد و رنجی که دیگران برای شما به وجود آورده اند صحبت کنید در آینده بهتر خواهید توانست کلمات محبت آمیز را به زبان بیاورید. اگر در انجام کارهایتان روش تازه ای را در پیش گرفته اید که سرعت پیشرفتتان را کاهش داده، سریع دلسرد نشوید و به خودتان فرصت بدهید تا با ریتم جدید انجام کارها هماهنگ شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

   #خانواده #تغذیه