تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و... از جمله میهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در فهرست دعوت شدگان هست یا نه؟

ایران ورزشی آنلاین /کاوه رضایی در تدارک برگزاری مراسم رسمی ازدواج خود با فرنوش شیخی، بازیکن تیم ملی والیبال بانوان ایران است و این مراسم جمعه ۱۵ تیر در اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد. کاوه با هماهنگی و مرخصی از باشگاه شارلروا، چهارشنبه شب از بلژیک عازم ایران می شود و احتمالاً مدیرعامل و تعدادی دیگر از مدیران باشگاه بلژیکی نیز در مراسم ازدواج مهاجم موفق و خوش اخلاق خود در اسلام آباد شرکت می کنند.

رضایی به دلیل رفتار حرفه ای اش، جایگاه خیلی خوبی نزد همه مدیران و مربیان شارلروا داراست به طوری که فلیپ مازو، سرمربی این تیم بار ها در مصاحبه هایش گفته به خاطر کاوه رضایی مردم ایران را دوست دارد و اعتقاد دارد در ایران افراد بسیاری همچون این مهاجم شخصیت محکم و محترمی دارند.

کاوه در تعطیلات ۲ هفته قبل که در ایران بود، تدارکات لازم را برای مراسم عروسی اش دید، کارت دعوت ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی اش داد و براساس شنیده های ما برای مهمانانش بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از تهران به کرمانشاه بروند و از آنجا با خودرو مسیر یک ساعته تا اسلام آباد را پشت سر بگذارند.

جالب است بدانید کاوه از دوست صمیمی اش بختیار رحمانی انتظار دارد در مراسم ازدواجش خوانندگی کند. بختیار و کاوه از ۱۱ سالگی با یکدیگر رفیق هستند و بختیار هم به دوستان مشترک گفته اگر قرار باشد بخواند، شعر «این حیاط و اون حیاط می ریزن نقل و نبات...» را برای مراسم ازدواج کاوه می خواند. روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و... از جمله میهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در فهرست دعوت شدگان هست یا نه؟

   #ازدواج #اسلام آباد #کرمانشاه #والیبال #کاوه رضایی #شعر #بلژیک #استان کرمانشاه #بختیار رحمانی #برگزاری مراسم

محتوای خبر «بختیار خواننده مراسم ازدواج کاوه» را در سایت «ایران ورزشی» ببینید