تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دبیران علمی جایزه "کتاب سال " و "جایزه جهانی کتاب سال" منصوب شدند وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه دبیران علمی سی و ششمین دوره جایزه "کتاب سال جمهوری اسلامی ایران" و بیست و ششمین دوره "جایزه جهانی کتاب سال" را منصوب کرد.

سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد، سیدعباس صالحی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد را به عنوان دبیر علمی سی و ششمین دوره جایزه "کتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب کرد.

در حکم صالحی به حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد آمده است:

"نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه های علمی- پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان "دبیر علمی سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری اندیشمندان و صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته ای در ارتقای فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز ایفا نماید.

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحکمی احمدعلی حیدری را به عنوان دبیر علمی بیست و ششمین دوره "جایزه جهانی کتاب سال" منصوب کرد.

در حکم صالحی خطاب به احمدعلی حیدری نیز آمده است:

"نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه های علمی- پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان "دبیر علمی بیست و ششمین دوره جایزه جهانی کتاب سال" منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری اندیشمندان و صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته ای در ارتقای فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز ایفا نماید."

  

محتوای خبر «دبیران علمی جایزه کتاب سال و جایزه جهانی کتاب سال منصوب شدند» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید