تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ÃÂÃÂçàñÃÂòçÃÂÃÂà- Daily Omen

ÃÂÃÂçàñÃÂòçÃÂÃÂà- Daily Omen

فال روزانه شنبه 9 تیر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 9 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک ! خوشبختی های بی شماری به سمت شما روان است. از همین امروز تا انتهای سال پز از انرژی خواهید بود طوری که هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند مانع شادی شما شود. در چند ماه آتی در مورد کارهایتان عاقلانه تصمیم بگیرید تا نتایج مثبت آن را در زندگی تان مشاهده کنید. در محیط کاری خود سخت کوش باشید تا به موفقیت های بیشتری دست یابید. در ماه مهر درآمد و پیشرفت خوبی کسب خواهید کرد. همه آدمها کمبودهایی در زندگی دارند اما شما باید از چیزهایی که در زندگی تان وجود دارد، لذت ببرید در غیر این صورت آن را نیز از دست خواهید داد. سعی کنید سلامت خود را در اولویت قرار دهید. مشکلی که از قبل با آن دست و پنجه نرم می کردید، برطرف و سالی پر از عشق و دوستی پیش رویتان گشوده خواهد شد.

در فکر آن هستید با فردی که به خوبی آن را نمی شناسید، پروژه ای را آغاز کنید. اما حواس تان باشد که هیچ کس قابل اعتماد نیست، بنابراین مسئولیت های خود را به او واگذیر نکنید و از روند کار غافل نشوید. موانع زیادی در مقابل تان قرار دارد اما در مقابل توانایی های شما هیچ اند. امروز باید حرفی را به گوش یکی از دوستان تان برسانید. در این کار سهل انگاری نکنید زیرا موجب دلگیری طرف مقابل تان خواهد شد. نگران شرایط مالی تان نباشید، دوستی کاری به شما پیشنهاد می کند که تغییرات زیادی به زندگی تان خواهد داد.

جسارت شما در چنین روزی به نهایت خود می رسد، بنابراین به سادگی از پس کارهایی که تاکنون جرات انجام شان را نداشتید، بر خواهید آمد. برای رسیدن به موفقیت، دوستان تان می توانند به شما کمک کنند. اما حواستان باشد که با احتیاط قدم بردارید. دوستی دارید که نگران حال شما است، بهتر است او را ملاقات کنید و در جریان احوالات خود قرار دهید. اگر در مسائلی به مشکل برخوردید، با فردی باتجربه به گفتگو بنشینید، او زاویه دید شما را تغییر خواهد داد و در حل مشکل شما موثر خواهد بود.

اگر چه برخی از ایده هایتان به بن بست خورده اما دست از تلاش برندارید. شما با سخت کوشی می توانید هر غیر ممکنی را برای خود ممکن کنید. امروز بهترین فرصت برای رفتن به دنبال علاقمندی هایتان است. شما انرژی و انگیزه لازم برای کارهای خارق العاده را به دست خواهید آورد. از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. از تهعد و مسئولیت های زیادی که بر دوش تان است، خسته شده اید؟ دنیای مجازی را رها کنید و به بیرون از خانه سرک بکشید. طبیعت می تواند حال شما را به بهترین شکل ممکن بسازد.

امروز روز شماست، به طوری که اشتیاق زیادی برای انجام کارهایتان خواهید داشت بنابراین آن را روی هدف هایتان سرمایه گذاری کنید. شاید بهتر باشد روی موضوعاتی دست بگذارید که از توجه دیگران دور است. از رقابت های ناسالم دوری کنید و سرتان در کار خودتان باشد. اگر فرصت آن را دارید، با دوستان خود برنامه یک مسافرت را بچینید. مجردها در سفر موقعیت های خوبی برایشان فراهم خواهد شد. به زودی یکی از گره های زندگی تان توسط آشنایی، باز می شود.

امردر جمع بودن گریزانید و دوست دارید که کارهایتان را به تنهایی پیش ببرید. همین که ندای قلب خود گوش دهید، کافی ست. ایده های دیگران تنها شما را از هدف تان دورتر خواهد کرد. بودن در کنار فرد مورد علاقه تان در خانه، همان چیزی است که برای آرامش به آن احتیاج دارید. بنابراین برای آخر شب خود برنامه ای بچینید و کمی حال و هوایتان را عوض کنید. دوستی خبری به شما می دهد که بهتر است قبل از نشان دادن هر عکس العملی خوب در مورد ایده ای که در سر دارید، فکر کنید.

انگیزه در شما امروز به نهایت خود رسیده آنقدر که به بسیاری از کارها سر و سامان می دهید. حتی برای به پایان رساندن یکی از هدف های زندگی تان را که از مدت ها قبل آغاز کرده اید، دست به کار خواهید شد. در ابراز احساسات تان خجالتی نباشید، بگذارید دیگران هم از آنچه در ذهن و قلب شما می گذرد، آگاه باشند. مدت ها به دنبال فرصتی بوده اید که با فرد مورد علاقه تان گفتگو کنید، امروز بهترین زمان است. همه چیز ساده تر از آنچه فکرش را بکنید پیش خواهد رفت.

زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست، زیرا ذهن شما درگیر مسایل مختلف است. درست است که کار زیاد مانع از رسیدگی به ظاهرتان می شود اما نگران نباشید به زودی مسافرتی در پیش خواهید داشت و تمام خستگی هایتان را به در خواهید کرد، سپس با انرژی و زیبایی بیشتری به زندگی روزمره خود باز می گردید. اگر مجرد هستید، بهتر است به اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید. فردی از دور شما را زیر نظر گرفته است. متاهل ها به زودی تغییر بزرگی را در زندگی شان خواهند دید.

امروز غیر ممکن ها برایتان ممکن می شود و پس از مدتی احساس آزادی می کنید. همین تلاش تان را ادامه دهید تا موفقیت های بیشتری کسب کنید. برای این که کارها را با سرعت بیشتری پیش ببرید، احتیاج به یک انگیزه دارید، بهتر است برای همکاری از دیگران کمک بگیرید. یک قرار ملاقات ترتیب دهید و هدف هایتان را برای دیگران بازگو کنید. مدت هاست از عشق زندگی تان دور شده اید، بهتر است امروز زمان خود را با محبوب تان بگذرانید و از این لحظات نهایت لذت را ببرید. اگر هم مجرد هستید و دنبال شریک زندگی خود می گردید، قبل از اقدام به هر کاری خوب تحقیق کنید.

شما در حال کار روی پروژه ای هستید که به شما احساس بهتر و مستقل تری نسبت به قبل می دهد. به تازگی مهارت های خود را افزایش داده اید و حال با اعتماد به نفس بیشتری می توانید از آنها استفاده کنید. اراده و قدرت درونی شما آنقدر بالا رفته که قادر به پایان رساندن کارهای نیمه تمام و رسیدن به هدف هایتان خواهید بود. شاید بخواهید زمان خود را در تنهایی سپری کنید، اشکالی ندارد اما فردی که برایتان اهمیت خاصی دارد را نیز در جریان بگذارید تا از شما دلگیر نشود. شما به راحتی می توانید بر مشکلات احساسی خود غلبه کنید.

مهم نیست چه موانعی مقابل راه شما قرار دارد، امروز پر از عشق هستید و با فرد مورد علاقه تان قرار ملاقاتی خواهید داشت. به نیازهای طرف مقابل تان اهمیت دهید. اگر چه قدرت و انگیزه در شما موج می زند اما همکاری با دیگران در زمینه کاری می تواند قدم بزرگی برای موفقیت های آینده شما باشد. با احتیاط قدم بردارید اما از حرکت نایستید. به زودی برای یکی از دو راهی های زندگی تان بهترین تصمیم را می گیرید و تغییرات بزرگی به زندگی تان می دهید.

امروز به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید. امروز پر از انرژی خواهید بود طوری که شاید برای ثبت نام در باشگاه اقدام کنید. این کار بر روحیه شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. به زودی آنچه را که لایق اش هستید را به دست خواهید آورد و تمام تلاش هایتان نتیجه خواهد داد. دیگران نیز به توانایی های خود افتخار خواهید کرد. امروز فرصت آن است که احساسات خود را با محبوب تان شریک کنید، بنابراین خود سانسوری نکنید و با صداقت از دلتان سخت بگویید.

اگر به کاری که می کنید علاقه داشته باشید، تمرکز و انرژی تان بیشتر خواهد شد. بنابراین تنبلی و خستگی کاری تان را گردن خودتان نیندازید. بهتر است به آگهی ها سری بزنید و به دنبال شغل مورد علاقه تان باشید. این که تصمیمات زندگی تان را بر اساس احساس تان جلو می برید، خوب است اما پای تان را از محدودیت ها فراتر نگذارید. شاید ایده هایی که در ذهن تان دارید در ابتدا عجیب به نظر آیند اما در آینده ای نزدیک به ارزش آنها پی خواهید برد. دوستی شما را به یک میهمانی دعوت می کند، به دعوت او پاسخ مثبت دهید.

ÃÂÃÂçàñÃÂòçÃÂÃÂà- Daily Omen

   #سلامت #دنیای مجازی #تولدت مبارک