تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

آی سینما: لئوناردو دی کاپریو با انتشار پستی جدید در صفحه اینستاگرامش از اولین تصویر درام پرستاره «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین پروژه سینمایی کوئنتین تارانتینو رونمایی کرد. در تصویری که دی کاپریو به اشتراک گذاشته، بازیگر برنده جایزه اسکار در کنار برد پیت دیگر ستاره حاضر در این فیلم ایستاده است. دی کاپریو نقش «دیک دالتن» ستاره سابق تلویزیون را بازی می کند و پیت هم در نقش «کلیف بوث» دوست صمیمی دالتن و بدلکار باسابقه ظاهر شده که هر دو در تلاش برای راه یافتن به هالیوودند.

به نوشته ایندی وایر، کارگردان فیلم های «بیل را بکش» در توصیف فیلم جدیدش می گوید اتفاقات داستان در لس آنجلس سال 1969 در اوج دوران هیپی گری در هالیوود رخ می دهد. همان طور که پیش تر هم اعلام شد ال پاچینو نقش مدیر برنامه و کارگزار دالتن را بازی می کند و مارگو رابی هم در نقش شارون تیت همسایه دالتن مقابل دوربین خواهد رفت.

از دیگر بازیگران حاضر در این فیلم پرستاره می توان به داکوتا فنینگ، برت رینولدز، تیموتی اولیفنت، دیمین لوییس، لوک پری، امیل هرش، کلیفتن کالینز، کیت جفرسن و نیکلاس هموند اشاره کرد. استودیو سونی پخش این درام جنایی را بر عهده دارد.

«روزی روزگاری در هالیوود» نهمین فیلم بلند کارنامه تارانتینو است. او و پیت پیش از این در فیلم «حرامزاده های لعنتی» از ساخته های قبلی کارگردان امریکایی همکاری کرده بودند؛ فیلمی که در رقابت جوایز اسکار موفق به دریافت نامزدی در هشت رشته شد. دی کاپریو هم پیش تر در دیگر ساخته تارانتینو «جنگوی رها شده» بازی کرده که پنج نامزدی جایزه آکادمی را برای سازندگانش به ارمغان آورد.

فیلم جدید تارانتینو از نهم اوت 2019 در سینماها اکران می شود که مصادف است با سالگرد قتل های خونین خانواده منسون، روزی که تیت در غیاب شوهرش رومن پولانسکی که آن زمان در اروپا به سر می برد، به دست پیروان چارلز منسون به قتل رسید.

9414

برچسب ها:
  • اولین تصویر لئوناردو دی کاپریو و برد پیت در فیلم جدید تارانتینو

   #اسکار #قتل #برد پیت #هالیوود #کارگزار #خانواده #تلویزیون #رونمایی