تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی تاکنون بیش از 900 میلیون تومان بلیت فروخته است و پیش بینی می شود یک میلیارد تومانی شود. آفتاب نیوز :
نمایش بازی های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ این روزها به یکی از کارهای سودآورد در این بازه زمانی بد اقتصادی کشور بدل شده است، نمایش هایی که سود سرشاری را از آن برخی از سینماداران کرده است.

امشب با نمایش بازی ایران و پرتغال سومین بار است که سینماهای کشور بازی های فوتبال جام جهانی را به نمایش می گذارد، نمایشی که به نظر می رسد سودآورتر از دفعات قبل است و سینما های بیشتری علاقه مند به بلیت فروشی برای آن هستند.

سینماهای کشور که برای بازی امشب ایران 70 سالن نمایش با ظرفیت مجموع 30 هزار صندلی اختصاص داده اند، تاکنون بیش از 28 هزار صندلی را به فروش رسانده است که با احتساب فروش بلیت های 20 هزار تومانی، حدوداً 560 میلیون بلیت فروخته شده است.

ورزشگاه آزادی نیز با اختصاص ۲۵ هزار صندلی برای نمایش بازی ایران و پرتغال، تاکنون بیش از ۱۶ هزار بلیت فروخته است که با احتساب بلیت های ۱۰ و ۱۵ هزار تومانی، حدوداً ۲۴۰ میلیون تومان بلیت فروخته شده است. خبر جدید از این ورزشگاه حاکی از آن است که پرده نمایش بازی های تعویض شده و از پرده با کیفیت تری برای نمایش بازی ایران و پرتغال استفاده می شود.

به گزارش فارس، برج میلاد تهران که این روزها به گران فروش بلیت هایش برای نمایش بازی های فوتبال، بر سر زبان ها افتاده است، تمام ظرفیت خود یعنی ۱۶۰۰ نفر صندلی را به فروش رسانده است که با احتساب رقم ۶۵ هزار تومان برای هر صندلی، حدوداً ۱۰۴ میلیون تومان از آن برج میلاد تهران شده است.

   #پرتغال #جام جهانی #برج میلاد #ورزشگاه آزادی #سینما #جام جهانی ۲۰۱۸ #فوتبال ایران

محتوای خبر «آیا بازی ایران و پرتغال یک میلیاردی می شود؟» را در سایت «آفتاب» ببینید