تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
837878_632.jpg

بازی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی تاکنون بیش از ۹۰۰ میلیون تومان بلیت فروخته است و پیش بینی می شود یک میلیارد تومانی شود.

خبرگزاری فارس: نمایش بازی های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ این روز ها به یکی از کار های سودآورد در این بازه زمانی بد اقتصادی کشور بدل شده است، نمایش هایی که سود سرشاری را از آن برخی از سینماداران کرده است.

امشب با نمایش بازی ایران و پرتغال سومین بار است که سینما های کشور بازی های فوتبال جام جهانی را به نمایش می گذارد، نمایشی که به نظر می رسد سودآورتر از دفعات قبل است و سینما های بیشتری علاقه مند به بلیت فروشی برای آن هستند.

سینما های کشور که برای بازی امشب ایران ۷۰ سالن نمایش با ظرفیت مجموع ۳۰ هزار صندلی اختصاص داده اند، تاکنون بیش از ۲۸ هزار صندلی را به فروش رسانده است که با احتساب فروش بلیت های ۲۰ هزار تومانی، حدوداً ۵۶۰ میلیون بلیت فروخته شده است.

ورزشگاه آزادی نیز با اختصاص ۲۵ هزار صندلی برای نمایش بازی ایران و پرتغال، تاکنون بیش از ۱۶ هزار بلیت فروخته است که با احتساب بلیت های ۱۰ و ۱۵ هزار تومانی، حدوداً ۲۴۰ میلیون تومان بلیت فروخته شده است. خبر جدید از این ورزشگاه حاکی از آن است که پرده نمایش بازی های تعویض شده و از پرده با کیفیت تری برای نمایش بازی ایران و پرتغال استفاده می شود.

برج میلاد تهران که این روز ها به گران فروش بلیت هایش برای نمایش بازی های فوتبال، بر سر زبان ها افتاده است، تمام ظرفیت خود یعنی ۱۶۰۰ نفر صندلی را به فروش رسانده است که با احتساب رقم ۶۵ هزار تومان برای هر صندلی، حدوداً ۱۰۴ میلیون تومان از آن برج میلاد تهران شده است.

   #پرتغال #سینما #جام جهانی #برج میلاد #ورزشگاه آزادی #فوتبال ایران #جام جهانی ۲۰۱۸

محتوای خبر «آیا بازی ایران و پرتغال یک میلیاردی می شود؟» را در سایت «فردا نیوز» ببینید