تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بیستمین جلسه شورای عالی نهادهای حوزوی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، بیستمین جلسه شورای عالی نهادهای حوزوی، امروز با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه، حجج اسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه، بهجت پور مدیر حوزه علمیه خواهران و مدنی مدیر جامعه الزهرا و جمعی از مدیران و مسئولان مراکز حوزوی در سالن جلسات مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار شد.

در این مراسم که مدیران مراکز فناوری مراکز حوزوی حوزه های علمیه نیز حضور داشتند، سامانه تبادل الکترونیک مکاتبات اداری میان مراکز حوزوی رونمایی شد.

حجت الاسلام مهدوی مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات حوزه های علمیه در این جلسه با اشاره به مصوبه شورای عالی مراکز حوزوی به راه اندازی ارتباط الکترونیک بین این مراکز در تبادل نامه ها گفت: در این جلسه مقرر شده بود که اتوماسیون های اداری مراکز حوزوی به وسیله پروتکل ECE به یکدیگر متصل شوند.

وی افزود: مرکز خدمات حوزه های علمیه، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و برادران، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، جامعه المصفطی، دفتر تبلیغات اسلامی و جامعه الزهرا مراکزی هستند که در این تبادل شرکت داشته اند و مرکز تحقیقات علوم کامپیوتری نور هم قرار است به این طرح اضافه شود.

مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات گفت: در گذشته نامه های میان مراکز حوزوی به وسیله فکس و پست به دبیرخانه ها ارسال می شد ولی در روش کنونی به وسیله پروتکل ECE کارتابل های الکترونیک این مراکز به یکدیگر مرتبط شده اند و امکان تبادل نامه بین مراکز فراهم شده است.

شایان ذکر است: با افتتاح این سامانه و با رشد و توسعه آن به تدریج، نامه نگاری بین مراکز متصل به شکل سنتی و مبتنی بر کاغذ حذف شده و از این پس تبادل نامه های اداری به صورت الکترونیکی، برخط و با امنیت بالا انجام خواهد شد.

انتهای پیام/313/30

سفارش آنلاین انواع آگهی ها


   #سامانه #رونمایی #حوزه علمیه

محتوای خبر «سامانه تبادل الکترونیک مکاتبات اداری مراکز حوزوی رونمایی شد» را در سایت «قم پرس» ببینید