تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
حمایت از کالای ایرانی

به گزارش خبرگزاری مهر، ، «ریحانه حقانی» معاون پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها عنوان کرد: فراخوان مقالات و طرح های پژوهشی با موضوع حمایت از کالای ایرانی از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها اعلام شد.

معاون پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها اظهار کرد: هدف از اجرای این برنامه، پیروی از منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تحقق شعار سال تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» است.

حقانی با بیان اینکه مقالات پژوهشی بنیادی و کاربردی مورد پذیرش قرار می گیرد، گفت: ضرورت و فلسفه مصرف کالای ایرانی، آسیب شناسی مصرف بی رویه کالای غیرایرانی(آسیب های فرهنگی، سیاسی، اخلاقی، اقتصادی و غیره) و راهبردها و راهکارهای حمایت از کالای ایرانی(راهکارها در حوزه رسانه، تبلیغات، زنان، دانشگاه، حوزه های علمیه و غیره) از جمله محورهایی است که برای فراخوان مقالات در نظر گرفته شده است.

وی همچنین به فراخوان طرح های پژوهشی راهبردی اشاره کرد و افزود: پژوهشگران می توانند در طرح های پژوهشی خود به ارائه راهکارهای عدم گرایش به کالای ایرانی از منظر روان شناختی، اخلاقی، اعتقادی، تعلیم و تربیت و غیره بپردازند.

معاون پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها با بیان اینکه اساتید، پژوهشگران، دانش آموختگان سطح ۲و ۳ و ۴ و طلاب شاغل به تحصیل در سطح سه و چهار می توانند در این فراخوان شرکت کنند، گفت: علاقه مندان، آثار خود را تا پایان شهریورماه به پست الکترونیک به نشانی omourpajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند.

   #پژوهش #رهبر معظم انقلاب