تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
حزب الله : مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه دریافت وجه هنگام ثبت نام را به هیچ وجه قبول نداریم گفت: معتقدیم مکانیزم های مشارکت مردمی باید به گونه ای باشد که توهم ثبت نام مشروط را از بین ببرد. به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علیرضا کمرئی با بیان اینکه هر ساله یکی از موضوعات مورد شکایت، اخذ وجه به هنگام ثبت نام مدارس است اظهار کرد: طی آسیب شناسی که از چهار سال فرایند ثبت نام انجام دادیم مشخص شد، اخذ وجه اجباری از اولیا که ممنوعیت دارد یکی از آسیبهاست.


وی افزود: البته بسیاری مدیران مدارس تلاش می کنند در زمان ثبت نام هیچ شرطی وجود نداشته باشد. دریافت وجه به هنگام ثبت نام را به هیچ وجه قبول نداریم و معتقدیم مکانیزم های مشارکت مردمی باید به گونه ای باشد که توهم ثبت نام مشروط را از بین ببرد.


مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به راه های ارتباط مردم با آموزش و پرورش برای ثبت شکایات اظهار کرد: ما در همه مناطق و استان ها ادارات پاسخگویی به شکایات داریم و شماره های تماس آن در دسترس مردم قرار دارد.


کمرئی ادامه داد: ضمنا مردم می توانند در سامانه ثبت شکایات اعتراضات خود را به صورت موردی ثبت کنند.


وی تاکید کرد: موظفیم در سطح مناطق و در یک بازه زمانی معین به شکایات پاسخ دهیم که در صورت نیاز به صورت اتوماتیک به سطوح بالاتر استانی و وزارتخانه می رسد تا به فوریت مورد بررسی قرار بگیرد.

   #سامانه #حزب الله

محتوای خبر «ممنوعیت اخذ وجه از اولیاء هنگام ثبت نام» را در سایت «حزب الله» ببینید