تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی درباره وضعیت مدرسه معین تهران، گفت: شورای نظارت شهر تهران را موظف کردیم تا وضعیت مدرسه معین را تعیین تکلیف کرده و به ما اعلام کند. به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت مدرسه معین که موضوع آزار و اذیت تعدادی از دانش آموزان آن توسط معاون مدرسه چندی پیش مطرح شد، اظهار کرد: هفته گذشته در آخرین جلسه ای که داشتیم شورای نظارت شهر تهران را موظف کردیم که ظرف این هفته تکلیف مدرسه معین را روشن کرده و به ما اعلام کند.
وی ادامه داد: از نظر قانونی ابتدا باید شورای نظارت شهر تهران تصمیم بگیرد و بعد ما تأیید کنیم به همین دلیل در شورای نظارت استان این موضوع بررسی شده و پس از اعلام نظر آنها، ما نیز در شورای نظارت مرکزی این موضوع را بررسی می کنیم.
زینی وند با بیان اینکه تجاوز جنسی به دانش آموزان تأیید نشده است، گفت: در هر صورت شورای نظارت شهر تهران متناسب با تخلف نسبت به وضعیت این مدرسه تصمیم گیری خواهد کرد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان انحلال مجتمع وجود دارد، گفت: به شخصه نمی توانم قضاوت کنم و تا زمانی که نظر شورای نظارت شهر تهران اعلام نشده است، بهتر است در این خصوص چیزی نگویم.

   #شهر تهران #دانش آموزان

محتوای خبر «تکلیف مدرسه معین، هفته آینده مشخص می شود» را در سایت «ستاره ها» ببینید