تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

خبرگزاری فارس: «محمدحسین لطیفی» کارگردان برنامه «شبی با عبدی» در گفت وگو با خبرنگار، درباره زمان شروع پخش این برنامه گفت: خلاف حرف ها و شایعاتی که شنیده شده و منتشر شده، این برنامه هیچ مشکلی نداشته است و بزودی از تلویزیون پخش می شود.

وی با اشاره به زمان دقیق پخش این برنامه نیز ادامه داد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بر این است تا اولین قسمت «شبی با عبدی» 7 تیرماه از شبکه نسیم روی آنتن رود.

پیش از این گفته شده بود که مهران مدیری و رامبد جوان دارنده ۲ برنامه پربیننده دورهمی و خندوانه از مدیر شبکه نسیم خواسته اند برنامه شبی با عبدی به دلیل شباهت هایی با این برنامه ها پخش نشود.

شاکله کلی برنامه «شبی با عبدی» به نوعی بازآفرینی و خاطره بازی با کاراکترهایی است که آقای عبدی در سریال ها و فیلم های مختلف بازی کرده اند. بخشی از برنامه با حضور تعدادی از کسانی است که در آن فیلم و سریال ها با عبدی هم بازی بودند و بخش گفت وگو و ارتباط صمیمی با مردم اعم از هنرمند و غیر هنرمند نیز از جمله قسمت های این برنامه است. مدت زمان این برنامه در هر قسمت 90 دقیقه است.

سید کمال طباطبایی و جواد فرحانی تهیه کنندگان و جواد فرحانی مجری طرح این برنامه هستند. محمدرضا شهیدى فرد، محمدحسین لطیفی، سید کمال طباطبایی، جواد فرحانى، مریم نوابى نژاد از اعضای اتاق فکر این برنامه هستند و چندین نویسنده نیز این گروه را همراهی خواهند کرد.

   #مهران مدیری #شبکه نسیم #رامبد جوان #خندوانه #تلویزیون

محتوای خبر «اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی!» را در سایت «برترین ها» ببینید