تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پکرمن : باید مالکیت بازی را بیشتر می کردیم/از فالکائو انتظار بیشتری داشتیم خوزه پکرمن سرمربی کلمبیا پس از باخت تیم ملی گفت: بعد از اخراج زودهنگام بازیکن ما برابر ژاپن، تمام برنامه هایمان به هم ریخت و آن طور که انتظار داشتم بازی نکردیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدار دو تیم کلمبیا و ژاپن در نخستین تجربه این دو تیم در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه مردو ویا آره نا آغاز شد و سامورایی دو بر یک کلمبیا ۱۰ نفره را شکست دادند.

خوزه پکرمن سرمربی کلمبیا بعد از این دیدار گفت: نمایش خوبی نداشتیم. بعد از اخراج زودهنگام بازیکن ما برابر ژاپن، تمام برنامه هایمان به هم ریخت و آن طور که انتظار داشتم بازی نکردیم. از رادامل فالکائو انتظار بیشتری داشتیم ولی او نتوانست در سمت چپ زمین فعال باشد و کوادرادو هم انتظارات را برآورده نکرد و تصمیم به تعویض او گرفتیم.

او در ادامه گفت: در چنین بازیهایی بازیکنان باید بدانند بازی کردن با یک بازیکن کمتر یعنی چه و ما نباید اینطور بازی می کردیم. باید مالکیت بازی را بیشتر می کردیم و توپ بیشتری را در اختیار می گرفتیم. در هر صورت به تیم حریف تبریک می گویم که توانست برنده این دیدار باشد.

   #ژاپن #روسیه #جام جهانی ۲۰۱۸ #جام جهانی