تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
در نشستی با حضور علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی، اعضای شورای عالی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما معرفی شدند.
313589_176.jpg
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، به نقل روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، در نشستی با حضور علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی، اعضای شورای عالی بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها معرفی شدند.

سید عباس فاطمی به عنوان رییس و حسن خجسته، علی اصغر جعفری، لطف الله سیاهکلی، علی بخشی زاده، مهندس محمدرضا جعفری جلوه، مجید زین العابدینی، شهاب اسفندیاری، مهدی فرجی، احسان محمد حسنی، محمد امین توکلی زاده، احمد ضابطی جهرمی، علیرضا پویا، حسن عابدینی، مریم جلالی، نورالدین جعفری، مهندس مجید شعبان پور، نجفی سولاری، پوران درخشنده، جلیل سامان به عنوان اعضای شورای عالی بیست و یکمین جشنواره مراکز، حکم خود را از دارابی دریافت کردند.

معاون امور استان های رسانه ملی در این نشست طی سخنانی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره و معرفی چهره های جوان و موفق در مراکز استانی، بر ضرورت بومی سازی برنامه ها و توجه به ظرفیت ها و ویژگی های منطقه ای و استانی در هر یک از مراکز تأکید کرد.

وی تصریح کرد: تاکنون بیست دوره این جشنواره برگزار شده و دستاورد های مهمی داشته که از جمله آن ها انگیزه بخشی به برنامه سازان و معرفی چهره های برگزیده در سطح ملی و بین المللی بوده است.

بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها تابستان ٩٧ در استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

   #صدا و سیما