تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مارادونا-تاکتیک-سمپائولی-مقابل-ایسلند-افتضاح-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین پس از تساوی 1-1 تیم ملی کشورش مقابل ایسلند در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه، به انتقاد از تاکتیک های سرمربی این تیم پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی آرژانتین به عنوان یکی از مدعیان فتح جام جهانی وارد این رقابت ها شد، اما در نخستین بازی خود مقابل ایسلند متوقف شد تا به نوعی نسختین شوک جام به یکی از مدعیان وارد شده باشد.

دیگو مارادونا که از نزدیک شاهد توقف تیم ملی کشورش مقابل ایسلند بود در مصاحبه ای به انتقاد از خورخه سمپائولی و تاکتیک های اتخاذ شده از جانب او پرداخت و گفت:

اگر تیم به همین صورت ادامه دهد سمپائولی نمی تواند به آرژانتین بازگردد. تاکتیک ها و نقشه بازی او افتضاح بودند. در حالی که متوسط قد بازیکنان ایسلند 190 سانتیمتر است اما ما تمام کرنر ها رو بلند روی دروازه ارسال می کردیم و بازی زمینی نداشتیم.

بازیکنان را ملامت نمی کنم چون گویا اصلا برای این بازی آماده نبودیم. حتی اگر 25 بازیکن عالی و آماده هم داشته باشید باز هم باید با آنها کار کنید و تمرین کنید. دیدیم که ایسلند بهتر از آرژانتین بود و این مایه شرم است. دیدن آرژانتین بدین شکل، بدون پاسخ، با سرهای پایین و پاس های اشتباه و در گل گیر کرده تعجب برانگیز است.

دیگو ماردونا سابقه هدایت تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را در کارنامه دارد.

1721

   #جام جهانی #نقشه #برنامه نود #آفریقای جنوبی

محتوای خبر «مارادونا: تاکتیک سمپائولی مقابل ایسلند افتضاح بود» را در سایت «برنامه نود» ببینید