تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

پل پوگبا، ستاره تیم ملی فرانسه به تمجید از هواداران استرالیا که در ورزشگاه کازان حاضر بودند و تیمشان را تشویق کردند پرداخت و گفت که انگار این دیدار در استرالیا برگزار می شد.

فردیناند : پوگبا و گریزمان امیدهای اصلی طرفداران فرانسه برای افتخارآفرینی هستند خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حدود ۱۰ هزار هوادار استرالیا، فاصله ۱۲ هزار کیلومتری استرالیا تا کازان را طی کرده اند و در ورزشگاه حاضر بودند. با وجود شکست ۲-۱ مقابل فرانسه، آنها تمام وقت تیمشان را تشویق کردند و پس از بازی، پوگبا به تمجید از آنها پرداخت.

او گفت:

” خیلی سنگین بود. هواداران استرالیا فریاد می زدند، آنها حتی بازیکنان ما را هو می کردند و انگار که ما در استرالیا با آنها بازی داشتیم.”

گل اول فرانسه توسط کمک داور ویدیویی به داور اعلام شد و داور دیدار که صحنه پنالتی را ندیده بود، در نهایت به نفع شاگردان دشان یک ضربه پنالتی اعلام کرد که توسط گریزمان گل شد. پوگبا ادامه داد:

” فکر می کنم خوش شانس بودیم ولی این شانس را خودمان ایجاد کردیم. می شد دید که استرالیا خوب بازی کرده، خوب دفاع کرد و در کنار هم منسجم بودند. آنها تیم کوچکی نیستند.”

   #استرالیا #فرانسه #فوتبال ایران

محتوای خبر «تمجید پل پوگبا از هواداران تیم ملی استرالیا» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید