تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اخلاق و مبارزه

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه دو جلدی خاطرات مرحوم حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی با عنوان «اخلاق و مبارزه» از سوی موسسه انتشارات عروج وابسته به موسسه تنطیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) منتشر می‎شود.

این مجموعه توسط معاونت پژوهشی موسسه، تدوین و گردآوری شده و در آن، مرحوم طباطبایی به زبان خود و با شیوه گفتاری مرسوم به خودشان به بازگویی خاطرات خود پرداخته است.

جلد نخست از این کتاب به بازگویی خاطرات شخصی ایشان از زندگی و فعالیت سیاسی و اجتماعی تا سال ۱۳۵۷ اختصاص دارد و در جلد دوم نیز خاطرات ایشان از بهمن ۵۷ تا انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ روایت شده است.

این خاطرات به دلیل فعالیت های گسترده سیاسی و اجتماعی مرحوم طباطبایی به ویژه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز در ایام حضور در مجلس هفتم و تصمیم گیری درباره هیات وزیران و برخی از حواشی دولت محمود احمدی نژاد بسیار خواندنی و قابل توجه است.

این مجموعه خاطرات در سال‎های ۸۸-۱۳۷۸ در محل منزل حجت الاسلام طباطبایی در تهران ثبت شده و طی سال‎های اخیر پس از بارها بازبینی، تکمیل و به تایید ایشان رسیده است.

انتشارات عروج این مجموعه دو جلدی را در آستانه چهلمین روز درگذشت مرحوم طباطبایی به بازار عرضه و در مراسمی باشکوه با حضور شخصیت‎های فرهنگی و سیاسی از آن رونمایی خواهد کرد.

   #رونمایی #انقلاب اسلامی #انتخابات #احمدی نژاد